1 2 3 4 5 6 7 8

dügah şarkı

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

648 entry 263 konu hiç puanı yok
28.02.2015 23:02 son işlem tarihi takip etme takip et

hamsi

Yunanca hapsi kelimesinden mütevellit karadenize özgü küçük balık.en makbulu kışın en soğuk dönemlerinde avlananıdır.İrisi ızgara,incesi tava yapılmalıdır.

18.01.2015 23:15
 1. amon

  2.Dünya savaşında schindler'den milyonlarca mark rüşvet alarak bir grup yahudinin kurtarılmasına katkı yapmış nazi subayı. Kahvaltı öncesi en az üç köle öldürmek gibi vahşi fantazileride vardı. Harbin bitmesi ile savaş suçundan,paralarını harcayamadan asılarak idam edilmiştir.

   
 2. tanrıların arabaları

  Kült kabul edilen bir kitap.

  Bazı konularda kaynağı olmadan uydurma beyanlarda bulunduğunu önsözünde belirtiyor Von Daniken. Ancak eser yinede doğruluğu açısından değilse de yaklaşım olarak hala ilginçtir. Piri reisin haritası,piramitler şimdi bile gizemini koruyan kitaptaki konulardandır.kitabın biraz dandik olsada saman kağıdı baskısı mephistoda 10 lira. D&r da ise parlak bir baskı ve 20 lira civarı. Düşünürseniz ucuz olanı alın,iş görür.

   
 3. arabası olmayan erkek

  at,avrat,silah. bunlar yoksa bir yanınız daima eksiktir.

   
 4. akira kurosava

  sinemanın en büyük japon film yönetmenlerinden biri.

  7 samuray,ran,dersu uzala gibi sinema tarihinin baş yapıtlarına imza atmıştır.

   
 5. disko

  ışıklı küre,sis-duman,köpük ve müziğin karma gösterisi. tribal bir ritim varsa kafası güzeldir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam