1 2 3 4 5 6 7 8

bolsuic

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

828 entry 381 konu hiç puanı yok
13.02.2017 08:44 son işlem tarihi takip etme takip et

sokak ortasında kendisinden ayrılan sevgilisini vuran genç

(Bkz: sokak ortasında kendisinden ayrılan sevgilisini vuran genç)(Bkz: sokak ortasında kendisinden ayrılan sevgilisini vuran genç)(Bkz: sokak ortasında kendisinden ayrılan sevgilisini vuran genç)
10.02.2017 18:17
 1. slm nbr cnm opt kib aeo bye

  Uzun uzun düşünülen, her bir mesajda methiyeler düzülen kişinin buna karşılık önemsemediğini gösteren basit değersiz mesaj kısaltmaları.

   
  (Bkz: karşılıksız aşk)
 2. ben karışmam
   
  (Bkz: bu benim işim değil diyen kişi)
 3. İtalya'da 1 Metrekarelik Alana Yağan Yağmur

  spoiler

  Bir grup insan tarafından kaydedilen, İtalya'da gerçekleşen bir garip doğa olayının haberi. bu hayret verici olay ile ilgili Çekimi gerçekleştiren kişi, olayın gerçekleştiği yerde bekleyen polisin Şokta olduğunu dile getiriyor, etrafta diğer şaşıran kişiler içinde şemsiyeye ihtiyaçları olabilir şeklinde yorum yapıyor.

   
  (Bkz: ol deyice olduran gönülleri iman ile dolduran)
 4. cesur ve güzel

  Kendine güvenen insanların ortak özelliği. Cesaret kişinin içindeki gücü keşfetmesiyle başlar, güzellik ise kişiden kişiye değişebilir.

   
  (Bkz: ben bi çay koyayım en iyisi)
 5. Güzel günler sana gelmez,sen onlara yürüyeceksin

  Mevlana'nın bir sözüdür. Kavuşmak istenilen şey (hedef, amaç) için çaba gösterilmesi gerektiğini belirtir. Mücadeleye vurgu yapılmıştır. Mevlana dönemindeki hayat şartları günümüzden çok çok farklıdır. Günümüzde ise koşmak gerekir. İleride zaten ışınlanma keşfedilirse söz şu hali alacaktır: Güzel günler sana gelmez, sen onlara ışınlanacaksın.

   
  (Bkz: ışınlanma)