1 2 3 4 5 6 7 8

sarp_gül

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

225 entry 8 konu hiç puanı yok
19.02.2016 14:42 son işlem tarihi takip etme takip et

ordu-giresun havalimanı-doğa katliamı

ordunun gülyalı ve gresunun praziz ilçeleri arasında inşa edilen havalimanı. maliyetinin ise yaklaşık 290,000.000 olduğu tahmin ediliyor.

ülkemizde malesef doğa katliamlarının bir yenisine daha mayıs sonu açılacak olan ordu-gresun havalimanıyla şahit olacağız. nedense doğaya karşı düşmanlığımız bitmek bilmiyor. ya ağaçları kesiyoruz otel inşaatı için ya da güzelim denizi dolduruyoruz havalimanı için.

Doğaya ne verirsen karşılığında da onu alırsın. toprakları elverişli olan ve dört mevsimin yaşandığı orta kuşak bir ülke olmamıza rağmen tarımı öldürdük. soğanı bile ithal eder olduk. tarihi özelliğe sahip eserleri avm uğruna yıktık. park bahçe yerine binalar yükselir oldu. ve çok büyük bir kıyım olduğunu düşündüğüm ordu-gresun havalimanı son zamanların en büyük kıyımlardan biri oldu.

22.04.2015 16:04
 1. karnı zil çalmak

  sınavlarda başveren ve soğuk terler döktürten biyolojik dışavurum.

   
 2. selfie uğruna ölüm

  ölümüne selfie dedirtir

   
 3. birbirine komşu olup anlaşamayan iller

  erzurum-kars. eskiden hatta karslılar erzuruma gitse yolu kesilip dövülürmüş. ilginç

   
 4. Yeni ayrıldım üst üste sevemiyorum demesi

  yeni bitmiş bir ilişkinin ardından hataya düşmemek ve yeni kalp kırıklıkları yaşamamak için gerekli olan bir davranış biçimidir . zaman aralığı kişiye göre değişse de kısa zamanda yeni bir birlikteliğe adım atmak genellikle pişmanlıkla ve hüsranla sonuçlanmıştır.

   
 5. yaz günleri koltuk altının terlemesi

  toksinleri atmak açısından sağlıklı fakat çevreye verdiği huzursuzluktan dolayı sağlıksız bir durum. bu yüzden özellikle yazları pamuklu kıyafetler giymeye özen göstermek ve kişisel bakım anlamında temizliğe dikkat etmenin faydalı olacağına inandığım insancıl bir durum.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam