1 2 3 4 5 6 7 8

ummulgul

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

218 entry 35 konu hiç puanı yok
16.03.2019 11:59 son işlem tarihi takip etme takip et

özgür gezen tavuklar

helal ot gagalayıp, sağa sola yumurtlayıp organik dünyamıza açılan yeni bir akımın tavuklarıdır. Allah aşkına bizim köyün tavukları hep özgür zaten diye düşündüğümden olsa gerek yaşasın özgür gezen bağımsız tavuklar cumhuriyeti diye sloganlaştırıp oluşturulan - gıdgıdgıdaksen mensubu memur kategorisinde yer alan yapı. 10 yumurta karşılığı heh hadi şurada ki çimlerde otlayın bakim der köşeyi dönmüş olan gaddar patronları.hakları korunmalı tabi.

16.03.2019 09:42
 1. 06asım

  beyefendi kişiliği ile karşısında ceketimi ilikliyorum dediğim yazarımızdır.

   
 2. Yurt yemekleri

  aynı gün patatesin hem yemeğe, hem salataya, hem de yoğurtluya girdiği yemeklerdir. Gerçi patatesin fiyatının artması ile şimdilerde o patatesi mumla aradığmız da bir gerçektir.

   
 3. kadınlardan kadınlara tavsiyeler

  portakalçiçeği yazarımız tarafından örnek alabileceğim bir konuya parmak bastığı konulardandır. Özellikle pijama konusunda ki tavsiyesini deneyeceğim. buradan kendisine teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.( tatlı gülümseme )

   
 4. telem

  Farklı anlamlarda kullanılsa bile kelimenin iyi tarafından bakan ben tarafından ,ince saç örgüsüne verilen adın karşılığı olduğunu öğrenince gözüme pek sevimli gelen bu kelime için açtığım konu başlığıdır. Ayrıca Türk Dil Kurumuna göre , bir metnin doğrudan doğruya gönderilmesini ve alıcı olarak basım evi harfleriyle yazılmasını sağlayan araç.

   
 5. kadınlardan kadınlara tavsiyeler

  hemcinslerimizle yaptığımız sohbetler anında bazen hayat kurtaran bazense planların tersine bir çuval incirin mahvolmasına neden olan özünde iyi niyetli stratejileri kapsayan konu başlığıdır.