1 2 3 4 5 6 7 8

ummulgul

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

180 entry 25 konu hiç puanı yok
22.12.2018 12:32 son işlem tarihi takip etme takip et

ısırgan otu

mucizevi özelliklere sahip şifalı bir bitkidir. hamur işlerinde ayrı bir lezzet verir. bir ısırgan otuna çıplak elle ellerseniz bir daha onu unutamazsınız-gülücük-

31.10.2018 10:51
 1. Uzun hikaye

  az önce bir solukta bitirdiğim Mustafa Kutlu'nun yazdığı kitabın adıdır. hikayenin bitiminde ise içimi sıcacık yapan bir his kaplar. 'ben o zamanlar onaltı yaşındaydım...' diyerek başlar bu hazin hikaye ve yaşanmışlıklar barındırır. kitabın sonu 114. sayfa da : 'mızıkanın nağmeleri otel penceresinden sızıp kasabanın dumanı tüten kırmızı kiremitli damlarına doğru yayılmaya başladı.Nereye kadar gider bu ses, kime ulaşır? sorusuyla biz okuyucularına veda eder.

   
 2. kahkaha.com

  sanıyorum ki kendisi ile tanışmam 2000 yılında olan internetin sadece cafelerde olduğu dönemlerde hunharca ziyaret edilen, komedi yüklü fıkraların yer aldığı, yılbaşında ve diğer özel günlerde e-kart gönderdiğimiz internet sitesinin adıdır.

  tehey heyy ansızın aklıma düştü ve baktım da site mite kalmamış.

   
 3. akşama ne yemek yapsam

  internet kullanımının yaygınlaşmasıyla bu süreci de aşacağız hanımlar diyerek tüm kadınların organize olacağı başlık türü. sonu gelmeyen, her gün kendini yenileyen soru türü.

   
 4. eski türk film replikleri

  senin annen bir melekti yavrum.

   
 5. çarşambayı sel aldı

  günlerden çarşamba ise ve yağmur yağıyorsa tepemize aklımıza düşen ilk türküdür.( gülücük)