1 2 3 4 5 6 7 8

kadınlardan kadınlara tavsiyeler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hemcinslerimizle yaptığımız sohbetler anında bazen hayat kurtaran bazense planların tersine bir çuval incirin mahvolmasına neden olan özünde iyi niyetli stratejileri kapsayan konu başlığıdır.

   
 2. genellikle kıskançlık temelli oldukları için pek de itibar etmediğim tavsiyelerdir.

   
  (Bkz: kelin ilacı olsa kendi başına sürer)
 3. erkeklerin çıkıp kadınları baş başa bırakması gereken, kısırların,dolmaların altın günlerinin çok fena döneceği hissi veren başlık.

  size iyi sohbetler. -gülücük-

   
 4. Çok yemeyin diyetle de uğraşmayın. Az konuşun, her şeyi sorun etmeyin. Sıkmayın karşıdakini ve başkasının birşeyleriyle uğraşmayın. Kendinize bakın,evliyseniz evde aynı pijamayla eşinizi uğurlayıp aynı pijamayla karşılamayın. Başkalarına gösterdiğiniz özeni önce kendinize sonra da yaşantınıza gösterin diye sıralayabileceğim tavsiyelerdir.

   
 5. Samimiyetine inanmadığım tavsiyeler.

   
 6. portakalçiçeği yazarımız tarafından örnek alabileceğim bir konuya parmak bastığı konulardandır. Özellikle pijama konusunda ki tavsiyesini deneyeceğim. buradan kendisine teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim.( tatlı gülümseme )

   
 7. Kendimizin yapıp hanyayı konyayı gördükten sonra başkalarına yapma dediğimiz şeyler

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam