1 2 3 4 5 6 7 8

ta1i_caiz

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

5,146 entry 1,591 konu hiç puanı yok
03.06.2015 23:54 son işlem tarihi takip etme takip et

soyadıyla çelişen işler yapmak

bazı insanların "çalışkan, arı, billur, türk, güzel, genç..." gibi soyadlarına sahip olmalarına rağmen soyadlarının gereği gibi bir kişilik segileyememelerini konu alan düşüncedir..

02.06.2015 21:42
 1. seçim anketlerinin tersine oy veren seçmen

  daha önceki seçimler öncesinde de yapılan ve seçim sonrasında kamuoyu oluşturmak için açıklandığı ortaya çıkan anketlere güveni sarsılmış, anketler doğruyu yansıtmıyor, diyen seçmendir..

   
 2. makarnaya sarımsak ve soğan katmak

  kimilerinin sağlıklı olmak kaygısıyla sosuna yaptığı kimilerinin de haşlarken suyuna atıp böylece soğanın suyundaki bol miktardaki antikoksidandan faydalanmayı düşünerek yaptığı karışımdır..

   
 3. piknikte yağmura tutulmak

  piknik malzemelerini hazırlayan ve eşini, dostunu, ailesini yanına alıp ılık ve az bulutlu bir havada yağmur şüphesiyle pikniğe giden kişinin ateşini yakıp mangalını köz ederken birden gökten şarıl şarıl yağmur yağmasıdır..

   
 4. saç yıkarken su kesilmesi

  saçlarını ıslatıp bir güzel şampuanla ya da el yapımı doğal sabunla köpükledikten sonra artık durulayıp da keyfime bakayım diyen kişinin musluk başını çevirdiğinde başına gelen talihsizliktir..

   
 5. 3 haziran Galatasaray Bursaspor kupa final maçı

  Galatasaray ile Bursaspor arasında yarın oynanacak olan ve saat 20.30 başlayacak olan; Galatasaray ın lig şampiyonluğuyla yüksek moralli ve istekli bir durumda olarak başlayacağı maç..