1 2 3 4 5 6 7 8

makarnaya sarımsak ve soğan katmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. televizyonlarda çıkan beslenme uzmanlarının olayı iyice abartmalarının ardından insanların sağlıklı olacağım diye damak tadını geri plana atmaları, makarnaya sarımsak bile katmaya başlamalarıdır..

   
 2. makarnaya direk ekleniyor ise yenilmekte güçlük çekilecek ve tat bakımından kötü sonuçlar doğuracak durumdur. lakin makarna sosuna soğan yada sarımsak ilave etmek oldukça mantıklı bir karardır sosa mükemmel bir lezzet verir. yıllardır devam eden makarna ve sarımsaklı yoğurt kombinasyonu da unutulmamalıdır elbette.

   
 3. kimilerinin sağlıklı olmak kaygısıyla sosuna yaptığı kimilerinin de haşlarken suyuna atıp böylece soğanın suyundaki bol miktardaki antikoksidandan faydalanmayı düşünerek yaptığı karışımdır..

   
 4. yemeyenin bin pişman yiyenin bir pişman olası soğan ve sarmısak, özellikle domatesli makarna soslarının tadını çok yükseklere ulaştıran olmazsa olmazıdır

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam