1 2 3 4 5 6 7 8

piknikte yağmura tutulmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. piknik malzemelerini hazırlayan ve eşini, dostunu, ailesini yanına alıp ılık ve az bulutlu bir havada yağmur şüphesiyle pikniğe giden kişinin ateşini yakıp mangalını köz ederken birden gökten şarıl şarıl yağmur yağmasıdır..

   
 2. ıslanılmayacak yeri olan bir alansa oldukça zevkli olabileceği gibi, yağmurla beraber ya arabalara doluşulacak ya kuytu yer aranacak yada gelinen yere dönülecektir,

   
 3. neşe ile pikniğe giden ve bin bir zahmetle hazırlık yapan kişileri üzüntüye boğan ve eşyaların ıslanmasını sağlayan durumdur. kapalı alanda yapılan bir piknik ise çok da dert edilmezken, açık alanda yaşanmasının çilesi büyüktür.

   
 4. piknik için mevsimsel olarak acele edildiğinin göstergesi olabilecek durum.pikniğin başlamadan bitmesine,hayali kurulan mangalın başka bir pazar gününe ertelenmesine neden olsa da yağmurda ıslanma keyfini de yaşatmış olur.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam