1 2 3 4 5 6 7 8

ta1i_caiz

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

5,146 entry 1,591 konu hiç puanı yok
03.06.2015 23:54 son işlem tarihi takip etme takip et

göktaşları yine yağsaydı ne olurdu düşüncesi

yaklaşık 60 milyon yıl önce dinozorların başlayan nesillerinin bilim adamlarına göre birkaç milyon yıl öncesinde bir göktaşı yağmuru ile yok olmasını düşünerek varsayılan kurgudur..

02.06.2015 21:47
 1. selahattin demirtaş

  7 haziran seçimlerinden sonra eğer yüzde 10 barajını aşamazsam kendimi başarısız sayar ve görevimi bırakırım diyebilen, sosyal demokrat bir portre çizen ve diğer liderlerin de söylemesi gereken sözleri söyleyen kişi..

   
 2. imf

  bu ay içinde reseyona düşmüş Yunanistan ın borçlarının birçok taksiti bulunan ve bundan dolayı ekonomistlerin ödeyememe riskini dile getirdikleri durumu hatırlatan konudur..

   
 3. anlatamıyorum

  neredeyse tüm öğrencilerin daha ortaokul yıllarında duyup çok kolay bir şekilde ezberlediği, orhan veli nin türk şiirine farklı bir soluk kattığı, lirik, unutulmaz şiiridir..

   
 4. deli dolu

  mecazi amanda aklına geleni yapan, yapacağı işler için çok titiz ve derin düşüncelerle muhakeme yapmayan, "gözü kara, atılgan" tipteki insanlar için kullanılan bir tabirdir..

   
 5. meşe

  Anadolu nun çok yüksek olmayan tepelerinde çok kolay bir şekilde yetişen ve titiz bir bakım istemeyen, çevresinde çalı mantarı denilen protein depolarının yetiştiği ağaç türü..