Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3 haziran Galatasaray Bursaspor kupa final maçı

paylaş araştır

1. Galatasaray ile Bursaspor arasında yarın oynanacak olan ve saat 20.30 başlayacak olan; Galatasaray ın lig şampiyonluğuyla yüksek moralli ve istekli bir durumda olarak başlayacağı maç..

2. ilk 11'lerin

galatasaray: Sinan Bolat, Sabri Sarıoğlu, Hakan Balta, Alex Telles, Semih Kaya, Selçuk İnan, Hamit Altıntop, Felipe Melo, Yasin Öztekin, Wesley Sneijder, Burak Yılmaz

bursaspor: Harun, Şener, Şamil, Ertuğrul, Aziz, Ozan, Belluschi, Volkan Şen, Josue, Bakambu, Fernandao

şeklinde oluşacağı 2014-2015 türkiye kupası final müsabakası.

3. futbol anlamında gs'den çok daha iyi bir oyun sergileyen bursaspor'un yenilmeyeceğini düşündüğüm maç.üstelik maç bursa atatürk stadında oynanacak.gs'de kalede muslera yok.

ha gs berbat bir futbol oynar,atak üstüne atak yer,defansı kevgire döner ama sneijder çıkar bi tane sallar kupayı alır.gördük böyle şeyleri oluyor malesef.

4. bursaspor'un ilk 10 dakikada çok ciddi pozisyonlar yakaladığı maç. bu şekilde oynanmaya devam ederse galatasaray daha fazla dayanamaz golü yer gibi.

5. bursa'nın haklı bir penaltı ile 1-0 öne geçtiği maç.

6. galatasaray yasinle alıştı tabi direkt atlayıp penaltı almaya ama bu baya açık olduğu için hakem vermedi. hemen ardından volkan şen'i telles'in ceza sahası içinde düşürmesi sonucu kazanılan penaltıyı fernandao'nun gole çevirmesiyle bursa'nın 1-0 öne geçtiği maç.

7. bursapor'un avrupa standartlarında attığı golle durumun 2-2 ye geldiği maç.futbolun biraz adaleti varsa bu maç bursa'nın.

8. galatasarayımın gün aşırı kupa alma alışkanlığıyla finali 3-2 alıp kupayı müzesine taşıdığı maçtır.

9. bir fenerbahçeli olara,k gerçekten de finali hak etmediğimizi gördüğüm maç.

10. son dönemde bu kadar seyir zevki olan maç hatırlamıyorum, uzamasını istediğim maçtı.

ayrıca Bursaspor forvetleri yeteneksizlikte çığır açmışlar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.