1 2 3 4 5 6 7 8

ta1i_caiz

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

5,146 entry 1,591 konu hiç puanı yok
03.06.2015 23:54 son işlem tarihi takip etme takip et

soyadıyla çelişen işler yapmak

bazı insanların "çalışkan, arı, billur, türk, güzel, genç..." gibi soyadlarına sahip olmalarına rağmen soyadlarının gereği gibi bir kişilik segileyememelerini konu alan düşüncedir..

02.06.2015 21:42
 1. koca koca adamların atari oynaması

  günümüzde modern toplum insanının gerek stres atmak, gerek çocuğuyla birlikte nitelikli vakit geçirmek ve gerekse alışkanlıklarından dolayı çocuk oyun salonlarında yaşını unutup kendini kaptırması durumu..

   
 2. euro

  gün içi aralığı 2,9260 - 2,9939 olan ve bu gün gelen İspanya İşsizlik Değişimi, Almanya İşsizlik Oranı Değişimi mayıs, Çekirdek Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) (Mayıs), Avrupa Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) (Yıllık) (Mayıs) verilerinin piyasa beklentilerinin üzerinde gelmesi ile günlük bazda yaklaşık yüzde 2 pirim yapan ve uzun aradan sonra 3 seviyelerine yaklaşan para biri..

   
 3. sistemin günah keçisi olması

  insanların her türlü olumsuzluğu dile getirirken, eleştirirken sözün sonunu dönüp dolaşıp sistem denen menem şeye getirmeleri, ancak bu kavramın içinin tam olarak doldurulamaması durumu..

   
 4. kocaman adam isimlerini çocuklara koymak

  elbette büyüklerimizin isimlerini yaşatmak, isimlerin kültürel bir miras olduğunu söylemek oldukça mümkündür ancak bununla beraber "saadettin, necati, halime, Sebahat" gibi isimlerin de çocuklar için çok da uygun olmadığını ortaya koyan düşünce..

   
 5. dolar

  bu gün çok uzun bir aradan sonra 2,69 lu seviyeleri yeniden gören ve yatırımcısını heyecanlandıran, 2,50 lerden alım yapanların doyurucu karları ceplere indirmeye başladığı para birimi..

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam