1 2 3 4 5 6 7 8

saç yıkarken su kesilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. saçlarını ıslatıp bir güzel şampuanla ya da el yapımı doğal sabunla köpükledikten sonra artık durulayıp da keyfime bakayım diyen kişinin musluk başını çevirdiğinde başına gelen talihsizliktir..

   
 2. suyu kesen sisteme yada arızaya içten içe güzel sözler sarf edilmesini sağlayan durumdur. evde kimse yok ise oturup saatlerce beklenilmesi ve şampuanla saça masaj yapılması tavsiye edilir.(yazar burada güler) eğer evde bir aile ferdi var ise su getirip kapıya bırakması rica edilebilir.

  şahsımın ise her ihtimale karşı kenara köşeye damacanalar sakladığı ve tedbir aldığı durumdur.

   
 3. ihtiyatlılığın önemi üzerine düşündüren konu.suların kesilmesi arada sırada başa gelen bir durum olduğuna göre,kenarda bir kova su bulundurmak böyle sürprizli anları dramatik hale getirmekten alıkoyacaktır.

   
 4. talihsizliktir bahtsizliğın dibidir.

  tabi faturayı yatırmamışsa üşengeçliktir.(gülücük)

   
 5. bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir(gülücük)

   
 6. hayali bile kötü olan ihtimal.

   
 7. olağan üstü bir durum değildir.

  duştayken de su kesilebilir

  bulaşık yıkarken de başımıza gelebilir

   
 8. daha önce birkaç kere başıma gelen olaylardan biridir. Saçları yıkarken suların gitmesi büyük bir talihsizlik olarak nitelenmekte olup başlığı açanın da başına gelmiştir büyük ihtimalle.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam