1 2 3 4 5 6 7 8

ta1i_caiz

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

5,146 entry 1,591 konu hiç puanı yok
03.06.2015 23:54 son işlem tarihi takip etme takip et

okul deneylerinin unutulmaması

lise ve ortaokul senelerinden hatırladığımız, portakal ve mandalina ile güneş tutulması, elma ile Newton un evrensel çekim kanunu deneyleri gibi daha birçok deneylerin akılda kalmasını anlatan konu..

02.06.2015 21:57
 1. ayda 7.000 tl kazanan insanın mutsuz olması

  özel sektörde ticaretle, ihracat ve ithalat ile uğraşan ya da hekimlik, avukatlık, mühendislik gibi fark yaratıp tercih edilen biri haline gelen kişilerin aylık gelirlerinin oldukça yükselmesine rağmen mutluluk endekslerinin düşük olmasıdır..

   
 2. telefon varken mektup yazmak

  kimi insanların ya nostaljik olması için yahut da farklı olsun kaygısıyla elinde telefonu dururken özellikle duygusal partnerine tutup kağıt kalemini alıp satır satır mektup yazmasıdır..

   
 3. ayda 10.000 sms atan ergen

  günümüzde iyice abartılan durum.. 10.000 sms paketini alan gençlerimizin durumu abartması, birkaç harften oluşan hatta masada yanındaki birine bile sms atarak anlaşmaya çalışmasıdır..

   
 4. felaket temalı amerikan filmleri

  Amerikalıların tüm dünyayı yok edecek bir gök taşı ile, dünyayı sallayacak bir depremle, dünyayı altına alacak sel sularıyla akıl almaz bir şekilde mücadele edip dünyayı kurtardıkları filmlerdir..

   
 5. padişahların haremini kıskanan yeniçeri

  Osmanlı döneminde bazı padişahların hareminin birçok değişik millet mensubu birbirinden güzel kadınlardan oluşmasından dolayı askerlik görevini icra eden yeni çerinin, bunları ördükçe iç çekmesidir..

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam