1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

aile bakanı birilerinin önüne yatmış durumda

savunanların neden böyle çirkin bir ifadeyi savunmak gibi düşük bir duruma düştüklerini anlamadığım, ahlaksız bir ifadedir. işte laf ortada kardeşim lamı cimi yok dediğim vahim durumdur. bazen taraftarlık insanları kör edebiliyor. anlamadığım bir şekilde bin derenden su getirilerek düpedüz bir küfrü savunabiliyorlar. küfre rıza küfürdür, küfrü alkışlamak küfürdür, küfre bir şekilde haklılık payesi vermek küfürdür, binlerce doğru ve savunulacak güzel ahlak varken bir ahlaksız beyanı üste çıkarmak küfürdür. inanıyorum ki bu sözleri kullanan zatın destekçilerinin çoğu da bu sözlerden tedirgindir. bu sözleri kullanan bir insan davasının yüz karasıdır. üslubu beyan ayniyle insandır.

07.04.2016 09:24
 1. operatörlerin 4.5g paket fiyatları

  bekleyip görmek daha faydalıdır diye düşündüğüm fiyatlamadır. kabarık faturalar istemiyorsak millete ne kadar giydireceklerini görmeliyiz derim. hoş normal fiyatlar devam da edebilir ama ilk atlayan olmanın lüzumu yok. binali yıldırım da 4,5 g cebinizi yakmasın diye uyarıda bulundu.

   
 2. şanzıman

  fransızca kökenli olup vites kutusu anlamına gelen, aracın hızlanması ya da yavaşlamasımaksadıyla kullanılan vites koluna bağlı, dişli çark vb bulunan kutudur.

   
 3. rot ve balans ayarı

  direksiyon ve tekerleklerin açılarının birbirleriyle dengeli olması ve direksiyonun dönüşüyle tekerleklerdeki dönüşün aynı olması için yapılan bakım ve onarım işlemlerinin tümüdür.

   
 4. baba,amca,abi tecavüzü ile hamile kalan 12 yaşındaki kız

  bütün kelimelerin kifayetsiz kaldığı raddede bir iğrençlik, utanmazlık ve rezalettir. inşallah denildiği gibi iddiadır. hakikat olması insanı ürpertiyor.

   
 5. çanakkale şehitlerine

  her mısrasında insanı duygusal bir girdaba gark eden, çanakkale harbindeki tabloyu tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren, bir mehmet akif ersoy şaheseri olan muhteşem şiirdir. harbin ölüm püsküren yanlarını enkazı beşeri uzun uzun anlatır. şehitleri değil kabre tarihe dahi sığdıramaz ve en sonunda 'ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor peygamber' diyerek şiiri bitirir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam