Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

baba,amca,abi tecavüzü ile hamile kalan 12 yaşındaki kız

paylaş araştır

1. spoiler

artık bazı şeylerin dibine dinamit koyup patlatmamızın zamanı geldi herhalde diye düşündüren haberdir.

çorum'da yaşanan olaya göre kızcağıza 7 yaşından beri babası başta olmak üzere abisi ve amcasının tecavüz ettiği iddia ediliyor. kızın hamile kaldığı kişi ise dna testine göre babası. evet, iddia ediliyor dedim çünkü hala havsalam almıyor, gözümle görsem inanasım gelmez.

ciddi mide bulandırıcı bir haberdir.

ulan sen ne biçim adamsın? yani adam mısın, hangi ahlak kriterine göre yaşamını sürdürüyorsun? başkasından koruyup kollaman gereken kızına nasıl tecavüz ediyorsun sen yahu? kendi kızın olmasını geçtik diyelim, daha 7 yaşındaki kızdan zevk mi aldın ulan!

sizin yüzünüzden dünyaya çocuk getirmemek lazım. berbat ettiniz her şeyi.

kendimi zorlayarak sansürledim ifadelerimi. sizin gibi insanlar en ağır cezaları hak ediyor.

(Bkz: yorumsuz)
  2. idam artık gelsin diye isyan ettiren iğrenç durum. ya da bu pislikleri verin halka, biz gerekeni yaparız dediğim iğrençliğin geldiği son nokta.

(Bkz: idamın geri gelmesi)
  3. Ahlaksızlıkta son nokta. Ülkede her bireyin kendini sorgulaması lazım.

İnsanların rakısıyla ugrasırken harcanılan zamanın ve çabanın onda biri çocuk istismarları için harcansa bu ülke gül bahçesine dönerdi.

4. bütün kelimelerin kifayetsiz kaldığı raddede bir iğrençlik, utanmazlık ve rezalettir. inşallah denildiği gibi iddiadır. hakikat olması insanı ürpertiyor.

5. ülke olarak iyice ahlak kavramından uzaklaşıldığını ve zamanın gerçekten tehlikeli bir dönem haline geldiğini gösteren iğrenç,korkunç olay.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.