Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

operatörlerin 4.5g paket fiyatları

paylaş araştır

1. 4.5g teknolojisine geçilmesiyle birlikte operatörlerin bu tarifeleri kullanan kişilere büyük güzellik yapacağı fiyatlardır.

mesela 50gb veri için 1000 dk konuşma ve 1000 sms turkcelldeki fiyatı 149 tl. hadi kolay gelsin, hayırlı işler.

2. Ben hep 2g kullandığım için beni ırgalamayan fiyatlandırma.

Yahu zaten sözde en kaliteli hattı kullanıyoruz şehir merkezi olmadığı takdirde çekmiyor. 4g olsa ne olur olmasa ne olur.

3. bekleyip görmek daha faydalıdır diye düşündüğüm fiyatlamadır. kabarık faturalar istemiyorsak millete ne kadar giydireceklerini görmeliyiz derim. hoş normal fiyatlar devam da edebilir ama ilk atlayan olmanın lüzumu yok. binali yıldırım da 4,5 g cebinizi yakmasın diye uyarıda bulundu.

4. Paketinden önce 4.5 g'nin kendisiyle ilgli olduğum göz boyama ve uyanık esnaf yöntemi ile kaziklama çabasıdır.

Günler önceden o kadar heyecan yaptık, gidip yeni sim aldik. Dün gece zaten girdiğim bazı entrylerden de anlaşılacağı üzere sabaha kadar heyecan yapip 4.5 g'yi bekleyerek uyumadim. Yok arkadaş, 4.5 g filan yok. Hala eski hamam eski tas devam ediyoruz. Operatör türk telekom. Ronaldo' ya hız yuklediniz, öyle mi? Yaf, he he...

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.