1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

kamu personeline yüzde 30 indirim

yüzde otuz indirimi acaba kabarttıkları fiyatlar üzerinden mi yoksa makul fiyatlar üzerinden mi yapacaklar diye düşündüren haberdir. fiyatı üç olması gereken şeyin etiketine beş yazıp üstünü çizerek, yüzde kırk indirim yapıyoruz, damping filan diyerek, yine üç liraya satanlar var. piyasa malum ürün çok ve pazarlama algıları yönetmekle alakalı. ilkeli davranılırsa olumlu olacağını düşündüğüm indirimdir.

07.04.2016 08:56
 1. ab'ı hayat

  öz türkçesi bengisu olan ölümsüzlük suyu olarak bilinen, manevi olarak inancı temsil eden efsanevi sudur.

   
 2. başkasının üzerinden prim yapmak

  bazı insanların adeta tiyatro senaryosu gibi bir başkasını öne sürerek amaçlarına ulaşmasını, ya da bazı şeyleri yapma iradesine haiz kişileri amaçları doğrultusunda kullanması gibi anlamları olan deyimleşmiş ifadedir.

   
 3. yatak keyfi

  hafta sonları hiçbir şey anlamadığım hafta içi de bırakılmayacak bir keyif gibi zorlandığım canım yatağımdan kalkarken geride bıraktığımı düşündüğüm hazdır.

   
 4. ar

  namus anlamına gelip bazen -ar namus- şeklinde de kullanılan kelimedir.

   
 5. bir sen eksiktin

  her şeyin üst üste geldiği bazı zamanlar da bütün olayların üstüne taşıran bir damla niteliğinde müdahalede bulunan son kişi için kullanılan ifadedir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam