1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

aile bakanı birilerinin önüne yatmış durumda

savunanların neden böyle çirkin bir ifadeyi savunmak gibi düşük bir duruma düştüklerini anlamadığım, ahlaksız bir ifadedir. işte laf ortada kardeşim lamı cimi yok dediğim vahim durumdur. bazen taraftarlık insanları kör edebiliyor. anlamadığım bir şekilde bin derenden su getirilerek düpedüz bir küfrü savunabiliyorlar. küfre rıza küfürdür, küfrü alkışlamak küfürdür, küfre bir şekilde haklılık payesi vermek küfürdür, binlerce doğru ve savunulacak güzel ahlak varken bir ahlaksız beyanı üste çıkarmak küfürdür. inanıyorum ki bu sözleri kullanan zatın destekçilerinin çoğu da bu sözlerden tedirgindir. bu sözleri kullanan bir insan davasının yüz karasıdır. üslubu beyan ayniyle insandır.

07.04.2016 09:24
 1. izmir denince

  izmir denince, havası kadar sıcak insanı, doğası kadar taze meyveleri, denizi kadar güzel kordonu, şanlı tarihi kadar tarihi yapıları, efes'i, selçuk'u tüm semtleri ve tüm bun güzelliklerin yanında bakımsız kalan yanları akıllara gelir. şairin dediği gibi, denizi kız kızları deniz kokar, sokakları ise hem kız hem deniz kokar. izmir ayrı bir güzelliktir, hakkını vermek lazım, ege bölgesinin incisidir.

   
 2. muhtemel aşk

  27 & birol namoğlu (gripin) tarafından seslendirilen, sözleri kadar icrası da kaliteli olan şarkıdır.

   
 3. güzel havada içeri tıkılmak

  bir nevi hapsolma durumudur. gönül emlik kuzular gibi kırlarda gezmek ister. hayat koymaz haline, işler güçler fırsat vermez. oksijen böylesine güzel olmuşken bir daral gelir insana. zordur zor...

   
 4. ekonomik özgürlük

  yeterli parayı kazanabilmektir.

   
 5. ahmet necdet sezer

  cumhurbaşkanlık makamını icradan ziyade düşük ayarlı temsil makamı olarak kullanan ve sembolikleştiren eski cumhurbaşkanıdır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam