1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

90 60 90

anatomik özellikleri itibariyle seçkin sayılabilecek bayanların ancak belli yaşlardayken ulaşma imkanları olan yüksek standart vücut ölçüsüdür.

07.04.2016 10:00
 1. siyasi sapık

  yerinde bir ifadedir. sırf bir alkış almak için ahlak dışı ifadelere başvurmak, siyasi faydacılık ve fırsatçılık için insani ve vicdani yanları elinin tersiyle itmek gibi vahim bir duruma düşen kılıçdaroğlu'nu kasteden tamlamadır.

   
 2. havaların ısınması

  akşam yürüyüşü, kuş cıvıltıları, doğanın her gün bizi farklı bir çiçeğiyle karşılaması ve renklerin cümbüşüdür. havaların erken ısınması, toprağın erken uyanması, kış uykusunun sona ermesi, baharın gelmesidir.

   
 3. genzo wakabayashi

  efsane kalecidir.

   
 4. ahlaksız kılıçdaroğlu

  karşısındaki olayın vahameti ne olursa olsun bu şekilde bir ifade bir lider için züldür. chp genel başkanı her ağzını açtığında yeni bir seviyesizlik örneği göstermektedir. efendim siz şunu yaptınız da biz o yüzden böyle bir şey dedik gibi bir savunma söylenilen sözün gayriahlakiliğini örtmez. ne sokaktaki vatandaşa ne de lider seviyesinde bir insana yakışmayan bir cümledir. ana muhalefet partisi lideri hakkında bunları konuşuyor duruma gelmek tuhaf, ama sarf edilen sözler hiç hoş değil. üslubu beyan ayniyle insan.

   
 5. polo

  at üzerindeki oyuncuların ellerindeki özel sopayla yerdeki küçük topa vurarak oynadıkları bir çeşit oyun.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam