1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

90 60 90

anatomik özellikleri itibariyle seçkin sayılabilecek bayanların ancak belli yaşlardayken ulaşma imkanları olan yüksek standart vücut ölçüsüdür.

07.04.2016 10:00
 1. fısıltı gazetesi

  resmi bir kaynağı olmayan bir haberin halk arasında ağızdan ağıza dolaşmasıdır. öyle hızlı yayılır ki yalan haberin yalan olduğuna ikna olmak çok güçtür.

   
 2. insanoğlu çiğ süt emmiştir

  insandan her şeyin beklenebileceğini, temkinli olunması gerektiğini anlatan deyimdir. hoş, memeli hayvanların hepsi de zaten çiğ süt emer, bunun doğrudan biyolojik bir nankörlük aktarımı sağlaması söz konusu değildir, ancak bazı durumlarda insanların çiğ davranabileceklerini çiğ süt içmiş olmasına bağlamak gibi bir mantık içerebilir. netice itibariyle dilimize yerleşmiş ve geçerliliği olan bir ifadedir.

   
 3. ademoğlu

  adem peygamberin çocukları olan insanlar için kullanılan kelimedir. ademoğlu, insan demektir.

   
 4. havanda su dövmek

  boş işlerle uğraşıp durmaya denir. beyhude uğraşlar ve neticesiz gayretler için kullanılır.

   
 5. bursa

  tarihi dokusuyla, eşsiz doğasıyla, kültürel mirasıyla bursa mükemmel bir türk şehri ve osmanlı baş şehridir. sanayisiyle ülkenin milli gelirine katkısı, ipek böcekçiliği, meyve sebze üretimi, uludağ dolayısıyla kış turizmi, inegöl'de mobilya sektörü, merkezinden otomotiv, tekstil ve bir çok sektörün hayat bulduğu ekonomimizin ve kültürümüzün şah damarlarından olan, yeşiliyle meşhur bir büyükşehrimizdir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam