1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

aile bakanı birilerinin önüne yatmış durumda

savunanların neden böyle çirkin bir ifadeyi savunmak gibi düşük bir duruma düştüklerini anlamadığım, ahlaksız bir ifadedir. işte laf ortada kardeşim lamı cimi yok dediğim vahim durumdur. bazen taraftarlık insanları kör edebiliyor. anlamadığım bir şekilde bin derenden su getirilerek düpedüz bir küfrü savunabiliyorlar. küfre rıza küfürdür, küfrü alkışlamak küfürdür, küfre bir şekilde haklılık payesi vermek küfürdür, binlerce doğru ve savunulacak güzel ahlak varken bir ahlaksız beyanı üste çıkarmak küfürdür. inanıyorum ki bu sözleri kullanan zatın destekçilerinin çoğu da bu sözlerden tedirgindir. bu sözleri kullanan bir insan davasının yüz karasıdır. üslubu beyan ayniyle insandır.

07.04.2016 09:24
 1. kendi ülkeni karalamak

  ihanettir. ikiyüzlülüktür. yediğin ekmeğin hakkını vermemektir. son zamanlarda en çok şahit olduğumuz hazin durumdur. bazılarının kendisine yakıştırmakta beis görmedikleri haleti ruhiyedir. bir nevi siyaset dilenciliğidir. başkalarının ayaklarını yalamaktır. göze girmeye çalışmaktır. küçüldükçe küçülmektir. terörün yaptığının aynısıdır. ahde vefasızlıktır. akla gelen sözlerin en kötüsünü hak eden onursuz davranıştır.

   
 2. Belçika'daki patlamadan dolayı erdoğan'ın suçlanması

  bu kafada insanların milletvekilliğine kadar yükselmesini hayretle karşıladığım, siyaset seviyesini dibe düşüren, ülkesini karalamak için uydurduğu senaryoyla kendisini palyaçoya çeviren talihsiz kafa yapısının ortaya attığı iddiadır. böylelerini ciddiye alıp bir şeyler yazmak da bizim talihsizliğimiz ama neylersin ki eldeki malzeme bu.

   
 3. müneccim

  yıldızlardan anlam çıkaran astrolog, yıldız falcısı anlamlarına gelen kelimedir. bazıları için inanılmaması gereken, bazıları içinse kehanetleri tartışılamaz olan zattır.

   
 4. iki el bir baş içindir

  herkesin kendi başının çaresine bakması gerektiğini anlatan atasözüdür.

   
 5. düğün masrafı

  gelin ve damat adaylarının cancanlı bir gece için katlanacağı yılların maddi bedelidir. özünde başkalarını eğlendirmek ve gereksiz bir dünya masraf kalemi vardır. anahtar cümlesi ömrümüzde bir defa düğün yapıyoruzdur.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam