1 2 3 4 5 6 7 8

selerdo

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

559 entry 209 konu hiç puanı yok
26.04.2016 10:15 son işlem tarihi takip etme takip et

ayakkabı vurması

genellikle kundura tarzı ayakkabılarda görülen, ayakkabının çıkıntı bir noktasının ayağın bir noktasını tahriş etmesi ve bu tahrişin verdiği dayanılmaz acıdır.

08.04.2016 08:59
 1. 90 60 90

  anatomik özellikleri itibariyle seçkin sayılabilecek bayanların ancak belli yaşlardayken ulaşma imkanları olan yüksek standart vücut ölçüsüdür.

   
 2. ümit davala

  farklı bir saç tarzı vardı bence yakışmamıştı, rap müziği de çok kötüydü,magazinde sıfır çekmişti ama serinkanlı futboluyla akıllarda güzel izler bırakmış futbolcudur.

   
 3. aile bakanı birilerinin önüne yatmış durumda

  savunanların neden böyle çirkin bir ifadeyi savunmak gibi düşük bir duruma düştüklerini anlamadığım, ahlaksız bir ifadedir. işte laf ortada kardeşim lamı cimi yok dediğim vahim durumdur. bazen taraftarlık insanları kör edebiliyor. anlamadığım bir şekilde bin derenden su getirilerek düpedüz bir küfrü savunabiliyorlar. küfre rıza küfürdür, küfrü alkışlamak küfürdür, küfre bir şekilde haklılık payesi vermek küfürdür, binlerce doğru ve savunulacak güzel ahlak varken bir ahlaksız beyanı üste çıkarmak küfürdür. inanıyorum ki bu sözleri kullanan zatın destekçilerinin çoğu da bu sözlerden tedirgindir. bu sözleri kullanan bir insan davasının yüz karasıdır. üslubu beyan ayniyle insandır.

   
 4. seiko

  evladiyelik saatler üreten japon markasıdır. yanılmaz, geri kalmaz, eskimez, yüzünüzü kara çıkarmaz. saat konusunda swiss made saatlerin ciddi bir ağırlığı olsa da seiko markası diğer japon saatleri gibi bu konuda doğuyu temsil eden güçlü bir markadır. zaten yine bir japon saat markasının adı olan orient kelimesi aynı zamanda doğu demektir. citizen ve casıo markaları da japon saat furyasının önemli isimleridir.

   
 5. kamu personeline yüzde 30 indirim

  yüzde otuz indirimi acaba kabarttıkları fiyatlar üzerinden mi yoksa makul fiyatlar üzerinden mi yapacaklar diye düşündüren haberdir. fiyatı üç olması gereken şeyin etiketine beş yazıp üstünü çizerek, yüzde kırk indirim yapıyoruz, damping filan diyerek, yine üç liraya satanlar var. piyasa malum ürün çok ve pazarlama algıları yönetmekle alakalı. ilkeli davranılırsa olumlu olacağını düşündüğüm indirimdir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam