1 2 3 4 5 6 7 8

sıradan bir günde sevgiliye çiçek vermek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sevgililer günü, tanışma günü, doğum günü, yılbaşı gibi dayatma özel gün hediyelerinden daha takdire şayan, daha etkileyici, daha unutulmaz bir durumun sağlayıcısıdır..

   
 2. sevgilinin şaşıracağı ve bir o kadar da mutlu olacağı eylemdir. sık sık yapılması önerilen lakin erkeklerin bir kulağından girip diğerinden çıkandır. sevgilinin yüzünü güldürür.

   
 3. asla sıradan olmayan davranıştır. zaten sadece çiçek değil herhangi bir hediye için özel günleri beklememek gerekir.

   
 4. hediye ya da sevgiliye hediye konusu açılınca hemen neden çiçek düşünülür acaba diye sorduran,herhangi bir günde verilebilecek hediye küçük bir kağıda yazılmış bir sevgi sözü de olabilir şeklinde saptama yaptıran konu.

   
 5. sevgilinin şüphelenmesine sebep olacak davranıştır.

   
 6. yapanları ayıpladığım ve kınadığım davranış.

  kötü örnek oluyorlar.

   
 7. kendimce olumlu bulduğum ama herkesin bakış açısına göre farklı yorumlanabilecek bir olaydır.

   
 8. sevdiğinizin güzel ellerine çiçeği gönlüne ise koca baharı açtıracak güzel davranıştır. o da gülümseyince zaten siz de cenneti görmüş olursunuz gözlerinin içinde.

  denenmelidir.

   
 9. duyumlara göre bir kabahat işlendiğinin göstergesidir.

   
 10. yapmayın etmeyin başınıza dert açmayın dedirten eylem. sizler kadınları bilmezsiniz, bakın o çiçeğin altında neler bulur. hani öküzün altında buzağa aranır ya onu kast ediyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam