1 2 3 4 5 6 7 8

her cümlenin sonuna küfür ekleyen erkek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. asla hoş görülmeyen ancak ısrarla yapılması sürdürülen eylemdir.

  beyler kızların gözünde asla bir yeriniz olmuyor, erkek arkadaşlarımla öyle konuşuyorum demenizde sizi kurtarmıyor bu iticiliğinizi kapatmıyor. sadece sinirlendiğinizde söyleyin ona bile razıyım.

   
 2. küfür olayını hayatının merkezi haline getirmiş ve iyi bir aile terbiyesi almamış, büyük ihtimal babasının da ağzından küfür düşmeyen bir ailede yetişen kişilerin, artık kolay kolay geri dönüşü olmayan bir davranışın içerisinden olması. küfür etmek için etmez bu kişiler, ağızları alışmış, beyinleri uyuşmuştur, bu şekilde davranarak güya kendilerini güçlü göstermeye çalışırlar belki de. çevrede görülmek istenmeyen ve uzaklaşılması gereken insan türüdür.

   
 3. İkinci cümlesinden sonra yanından kalkılması gereken erkek türüdür.

   
 4. küfür etmeyi alışkanlık haline getirmiş ve bundan rahatsız olmayan erkektir. ne yaparsa yapsın istemsizce bu durumu yaşıyordur ve diline engel olamıyordur.bu tavrı yüzünden çevresi tarafından eleştirilere maruz kalacaktır ne yazık ki.

   
 5. toplumda hoş karşılanmamakla beraber oldukça yaygın görülen ergenlikten sözde kurtulmuş ama ergensi davaranışlardan kurtulamayan hödüksülerin en genel davranışlarını sergileyen erkek

   
 6. küfür etmeyi alışkanlık edinmiş ve artık herhangi bir rahatsızlık hissetmeden bunu her ortamda belli eden erkektir. kesinlikle hoş karşılanmaz ve insanların bir süre sonra bu erkekten uzaklaştıkları görülebilir. kendileri gibi olan insanlarla ise oldukça iyi anlaşırlar.

   
 7. eylem değil, kişidir.

   
 8. yaşadığı çevrenin etkilerini üzerinde taşıyan ve küfür etmenin doğal olduğunu, hatta o kadarda bilinçsiz bir şekilde yerleşir ki bu sözler söyleyen bile farkında olmaz ve güle oynaya konuşmasına devam eden kişilerdir.

   
 9. AĞZI İLE BEYNİ BİR ÇALIŞMAYAN İNASNLARIN KONUŞMA TÜRÜDÜR.

   
 10. Daha önce 20'li yaşlarda yapmış olduğum için, sadece ergenlikle alakalandırdığım ruh hali. Bir özelliğiniz yok ise sivrilmek için başvurulabilecek tek yöntem.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam