1 2 3 4 5 6 7 8

cahil kelimeler

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

354 entry 59 konu hiç puanı yok
20.02.2021 13:01 son işlem tarihi takip etme takip et

ayrılık

Birinin tebessümü diğerinin sızısıdır. Ayrılıklar tam burada başlar.

17.02.2021 22:18
 1. bülent yıldırım

  1972 Kayseri Pınarbaşı doğumludur. 1990 yılı ÖSS sınavı Kayseri birincisidir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Şu anda Ekonomi Bakanlığı İç denetim Başkanı'dır. Hakemliğe başlaması 1994'te ODTÜ'de açılan hakem kursuna katılmasıyla başlamıştır. Hakemlik ve müfettişlik yanısıra çok da sosyal bir insandır. Kendi ağzından dinleyelim: "Her ay 2-3 kitap okurum. Genellikle konu seçimim güncel psikoloji, Latin Edebiyatı ve mesleğime ilişkin kitaplar, makaleler üzerinde yoğunlaşır. Hazine Vakfı Klasik Türk Müziği Korosu üyesiydim. Ancak, antrenman temposundan dolayı zaman bulamadığım için artık devam edemiyorum."

   
 2. Afrin

  Suriye'nin kuzey batısında yer alan Halep iline bağlı bir ilçe. İlçenin toplam nüfusu 500.000'dir.

   
 3. kayseri mantısı

  Yapımda ve sunumda emeği geçmeyenlerin tadını öve öve bitiremedikleri yöresel bir yemek. bim'de satılanı daha lezzetli dediğim yemek.

   
 4. kayseri

  Eskiden sivas'a bağlı olan Muş eyaletinin güzide köyü. uçak fabrikasını tencere tava fabrikasına dönüştürmekle meşhur olmuştur.

   
 5. idal

  okumaktan zevk aldığım takip edilesi yazardır. biraz düşündükten sonra çaylaklıktan çıkaracaktır, öyle umuyorum.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam