1 2 3 4 5 6 7 8

bülent yıldırım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Türk futbol hakemi. Eyyamcılardan biridir. kendisine edilen telefonlara itibar eder. fenerbahce ve beşiktaşla arası pek yoktur. burak yılmazın kendini atmasına 30-40 m den son dk da penaltı çalmışlığı vardır. trabzon başkanı ile araları gayet iyidir, sürekli telefonda görüşürler.

   
  (Bkz: Galatasaray)(Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: beşiktaş)(Bkz: trabzonspor)(Bkz: Burak Yılmaz)(Bkz: futbol)
 2. Koşu testini geçemediği için bu yıl fifa kategorisinden düşürülen hakem.

   
 3. en son görev aldığı maç.

   
  (Bkz: 7 şubat 2015 Fenerbahçe Trabzonspor maçı)
 4. bu akşamki Galatasaray İstanbul başakşehir maçında kaleci muslera ya kırmızı kart göstermesi gereken pozisyonda kırmızı kart göstermeyen, performansı çokça eleştirilen hakem.

   
 5. bugünkü gs-başakşehir maçında başakşehir'in net bir penaltısını es geçerek, son dakikada muslera'yı atmayarak ve maçı bir maç kadar daha uzatarak görevini yerine getirmiş hakemimsi.

   
 6. galatasaraya çok daha kolay faulleri çaldığını düşündüğüm, son dakikada musleraya kırmızı verme konusunda doğru karar veren fakat başakşehirin penaltısı konusunda yanlış yaptığını düşündüğüm hakem. fenerbahceyi trabzon maçında katleden bu adamın haftaya da fenerbahce-beşiktaş maçını berabere bitirmek için elinden geleni yapacağını düşündüğüm hakem.

   
 7. dünkü maçta lig tv spikerinin ''Her iki takım oyuncularından kim kendini yere bıraksa ya da sakatlandım gibi yapsa kanmadı. O yüzden de maç devam ediyor, oyunu kesmiyor'' şeklindeki övgüsüne mazhar olmuş hakem.

  adam aldığı görevini yerine getiriyor ama millete yaranamıyor.

   
  (Bkz: 15.03.2016 trabzonspor vs beşiktaş maçı)
 8. beşiktaş taraftarlarınca aziz yıldırımın manevi evladı gibi gösterilmeye çalışılan, öyle anılan ne zaman eyyam gerekse kralını yapan hakem.

  peki soru şu, aynı hakemle kayseri deplasmanında olmayan faulle kazanırken neden sesiniz çıkmıyordu.. ya da halis kimin evladı o zaman.. o ağladığınız cüneyt çakırın hediye puanını alırken ses çıkarmadınız.. ama tabi fonorosyon oş boşondo..

   
  (Bkz: halis özkahya)(Bkz: cüneyt çakır)
 9. spoiler

  bugünkü trabzonspor-fenerbahçe maçını yönetecek hakem.

  gerçekten de ciddi stres altında olacaktır.

   
 10. ayar hakemi. geçen yıl ki fenerbahce - trabzonspor maçını aldığı telefon doğrultusunda halis ayarında maç yöneterek katliamla 0-0 bitiren hakem.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.