1 2 3 4 5 6 7 8

cahil kelimeler

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

354 entry 59 konu hiç puanı yok
20.02.2021 13:01 son işlem tarihi takip etme takip et

Metil alkol

serbest cagrisim.

(Bkz: Metil alkol)
17.02.2021 16:10
 1. ulaşgkc

  Kendilerini memurlar.net sözlük dışında tanımıyor olsamda, yazdıklarından anlaşıldığı üzere sözlükte "güzel şeyler" ortaya koyabilen yazarlardan. farklı düşündüğümüz noktalar olsa da, birçok konuda düşünce eksenlerimiz çakışmaktadır. yazdıklarının önyargısız okunması anlaşılması açısından önemlidir.

   
 2. sheriff

  Kendisi hakkında demek isterdim ki aklın, vicdanın, düşüncenin sesi oluşuyla, düşüncelerini muhteşem ifade kabiliyetiyle, kimi zaman siyasi konularda, kimi zaman bir sanat eseri hakkındaki yorumuyla çok beğendiğim, sözlüğün en iyi yazarlarından biridir diye. hatta kıskananlar çatlasın da demek isterdim ama demiyorum, diyemiyorum. Bunu hak etmesi temennisiyle defansa koşmasın dediğim üyedir.

   
 3. sheriff

  Aynı kelimeleri tekrar etmekle itici görünen sözlük yazarı.

   
 4. enes ünal

  Şekli şemaliyle, imajıyla, stiliyle, oyunu okumasıyla, sürat ve nerde duracağını bilmesiyle gelecek vaat eden eski bursasporlu şimdiki villarealli topçu. yolu açık olur umarım, güzel yerlerde, keyifle maçlarını seyrederiz.

   
 5. nabil dirar

  45 dakikalık topçu. Topu önüne alınca deli taylar gibi kontrolsüzce koşması, topun eskaza önünde kalması sonucu bir işe yarayan fenerli futbolcudur.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam