1 2 3 4 5 6 7 8

yaralı-bir-öykü

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

5,961 entry 246 konu hiç puanı yok
04.02.2023 00:17 son işlem tarihi takip etme takip et

pazar günü alışkanlıkları

Pazar gününe has, gelenekselleşen alışkanlıklardır...pazar kahvaltısı,piknik,sıkıntıdan patlamak gibi şeylerdir...

03.02.2023 23:57
 1. maço erkek

  çoğu zarar azı karar olan ayarında olursa her eve lazım olabilecek erkek tipidir...erkek dediğin biraz ağır olur sözünü geçirir o kadar yani...(dil çıkaran emoji)tabi günümüzde türleri oldukça azalan bu tiplerin korunmaya alınmasıda şarttır.(gülücük)

   
 2. kanal istanbul projesi

  ülkeyi parsel parsel sattıklarından mütevellit bir türlü vazgeçemedikleri proje. şuan ihtiyacımız olan şey bu mu? gerekli mi? önceliği rant sağlamak olan siyasetçilerden halkı düşünmelerini beklemek yanlış tabi...

   
 3. muzu bıçakla soymak

  ülkemizin elit tabakasında görülebilecek hayal bile edemediğim komik hadise.biz muzu gördük mü allah ne verdiyse dalıyoruz cart curt kabuk saniyede çıkıyor bıçakla kim oyalanacak yani.(gülücük)

   
 4. tv8boykot

  çok da uyamadığım ama desteklediğim boykot...hayır izleyecek başka bişey de yok benim boykot yarım saat sürdü valla...

   
 5. 30 kasım corona tedbirleri

  pek de bir değişiklik olmayan anlayamadığım tedbirlerdir...hafta sonj sokağa çıkma yasağı var ama çalışanlar yine çalışacak işyerleri açık...eee bunun önüne nasıl geçilecek herkes yine sokağa düşecek...akşam dokuzdan sabah beşe kadar olan yasağın faydası ne? bu soğuk kış gecelerinde o saatte dışarıda ne işin var muhtemelen bu o parti senin bu parti benim gezen gurup için.ben hala bu kısıtlamaları yetersiz buluyorum bu da devletin halkına gereken güvenceyi verememesinden kaynaklı nedense...sarayda yaşamak zor tabi...

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam