Advertisement
1 2 3 4 5 6 7 8

maço erkek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kadına olan yaklaşımında daha korumacı,kıskanç ve baskıcı davranan erkekler için kullanılan tabir.günümüzde ilişkilerin temel taşının iletişim olması,maçoluğun geçersiz hale geldiğinin ve tercih edilmediğinin göstergesidir.

   
 2. günümüzde halen bazı kadınlar tarafından beğenildiğinin de bir gerçek olduğu erkek tipi. yetiştiği ortamdan mı kaynaklıdır bilinmez bazı kadınlar bayılırlar bu tipe. vursun, kırsın, bağırsın çığırsın isterler. klinik olarak incelenmesi gereken bu kadınların dışında, erkeğin erkeksel özelliklerinin daha baskın olmasını isteyenler de bulunur. ancak duygularını ve isteklerini ifade edebilecek kelime haznesinden mahrum oldukları için "ben maço erkek seviyom yeaa" derler. yanlıştır.

   
 3. aslında sevdiği kadın için ölmeyi göze alan erkek demektir.

  maço, ispanyolca macho dan gelir. kadını için ölmeyi göze alan şövalyeler için kullanılmıştır ve günümüze kadar gelmiştir.

   
 4. Günümüzde kelime anlamının çok dışında bir profil çizen erkek

  Kıskanç,kısıtlayıcı,kendince korumacı davranma eğilimleri vardır

   
 5. çoğu zarar azı karar olan ayarında olursa her eve lazım olabilecek erkek tipidir...erkek dediğin biraz ağır olur sözünü geçirir o kadar yani...(dil çıkaran emoji)tabi günümüzde türleri oldukça azalan bu tiplerin korunmaya alınmasıda şarttır.(gülücük)

   
 6. Erkeklerin genetiğinde var olan özellik. Kimisinde az belli olur kimisinde çok. Saklamaya gerek yoktur, özünüzü saklamayın beyler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.