1 2 3 4 5 6 7 8

kardelenhuzur

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

952 entry 212 konu 199 puan
15.04.2024 09:36 son işlem tarihi takip etme takip et

Bahar insanı kafası

Herşeyin yeniden dirilişe geçtiği bahar mevsiminde kendini iyi hisseden insanın ruh hali ...Bahar mevsimi haşri yani yeniden dirilişi temsil ediyor adeta .. Kışın ölen herşeyin yeniden canlanması.Tam bir mucize.Mis kokulu renk renk çiçekler,bahar dallarının güzelliği, yurda yeniden dönüş yapan göçmen kuşlar, yemyeşil doğa, masmavi gökyüzü, insanın içini ısıtan güneş insanın yüreğine ferahlık veriyor...Sanırım en sevdiğim mevsimlerden bahar mevsimi .İçi içine sığmıyor insanın bu mevsimde

03.04.2024 05:42
 1. market gezmesi

  Fiyat karşılaştırması yapıp, daha uygun ürün bulabilmek için sık sık yaptığım eylem :)Normalde hiç sevmem market gezmesini. Ama bu çağda zorunlu hale geldi.

   
 2. Küçük tatil kasabasında yaşam.

  Eskiden küçük bir tatil beldesinde yaşadım. Orada görev yaptım...Evimiz 3 katlı müstakil bir binanın orta katındaydı...Alt katımızda ev sahibimiz ...Üst katta da kızı oturuyordu...Kimseleri evine almıyormuş kiracı olarak...Birileri rica etti bizi kabul etmişti. Oğlum o zamanlar minicik bir bebekti.Beni sevmişti teyze...Geceleri oğlum ağlayinca yanıma gelir ,bebekken bazen gece onu o uyuturdu.Bir başka oluyor küçük yerlerdeki insanların samimiyeti..Karşımızda mandalina bahçeleri vardı...Mis gibi kokusu gelirdi cam kapı açınca...Kumsal beş dakikalık yürüme mesafesinde idi....O zamanlar yaptığım görev nedeniyle zaten herkes tanırdı genelde...Pazarda selamlaşıp konuşmaktan zor alışveriş yapardım:)Ama şimdi arar oldum insanların o güleryüzünü, samimi selamlaşmaları...Küçük beldelerde bir başka oluyor sokaklar... samimiyet kokuyor her yer...Şimdi nasıl da özlüyorum kapıönü muhabbetlerimizi bile...Hayatimdaki pişmanlıklardan biri oradan ayrilmak oldu.Gerçi biraz da mecbur kalmıştım.

   
 3. fildişi kule

  Kendini toplumdan soyutlayan insanın kendi içinde oluşturduğu dünya.

   
 4. içerik üretmek

  Herhangi bir konu ile ilgili fikirlerin geliştirilip sunulması.

   
 5. şaka mı?

  Duyduğa şeye inanmak istemediğinde verilen tepki...

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam