1 2 3 4 5 6 7 8

bil3e3

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

744 entry 466 konu hiç puanı yok
16.02.2016 10:39 son işlem tarihi takip etme takip et

fissür

Halk arasında makat çatlağı, makatta yırtık, mayasır, mayasıl gibi değişik isimlerle de bilinen makat bölgesinin en sık görülen hastalıklarından biridir. Hastalığın temelinde anüsün girişinde oluşan, anal kanala doğru dikey olarak uzanan çatlak veya yırtık oluşumu bulunur. Her yaşta görülebilmekle birlikte, en sık genç ve orta yaşlılarda (30 ve 40'lı yaşlarda) ortaya çıkar.

16.02.2016 10:29
 1. galatasaray lazio uefa maçı

  Galatasaray'ın, UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında 18 Şubat Perşembe günü İtalya ekibi Lazio'yu konuk edecegi maçtır. Türk Telekom Arena Stadı'nda oynanacak ve saat 22.05'te başlayacak olan Galatasaray - Lazio maçında Galatasaray'ımızın avantajlı bir skor almasını istiyoruz.

   
 2. fenerbahçe lokomotiv moskova uefa maçı

  16 şubat 2016 tarihinde Türkiye saati ile 19.00 da Şükrü Saracoğlunda başlayacak olan, Avrupa Liği Son 32, birinci maçıdır. Temennimiz ilk maçtan avantajlı bir skorla Fenerbahçe'mizin ayrılmasıdır.

   
 3. ice man

  yokluğumda sözlüğe hunharca saldıran, açılmadık-yorumlanmadık konu bırakmayan, gece-gündüz, işte-evde, barda-diskoda, arabada-kamyon üstünde, hava limanında-otobüs terminalinde, banyoda-tuvalette, kapadokya da balon üstünde-trabzonda sümela manastırında durmadan entry giren yazardır.

   
 4. şehir hayatı

  gürültülü kalabalık ve trafik çilesinin olduğu büyük şehirlerde yaşamaya kendi yağında kavrulmaya çalışma durumudur.

   
 5. Okul kantininde kız kesmek

  Özellikle okulların yeni açıldığında sevgili arayan ergen gençlerin yaptığı,heyacanlı adrenalinli kız kesme durumudur.