1 2 3 4 5 6 7 8

15 eylül 2015 galatasaray atletico madrid maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu'ndaki galatasaray'ın yarın oynayacağı ilk maçtır. galatasaray İspanya'nın Atletico Madrid takımıyla karşılaşacaktır. Mücadeleyi Polonya Futbol Federasyonu'ndan hakem Szymon Marciniak yönetecek. Geçen sezonu şampiyon tamamlayarak doğrudan gruplara kalma hakkı elde eden Galatasaray, C Grubu'nda İspanya'nın Atletico Madrid, Portekiz'in Benfica ve Kazakistan'ın Astana takımlarıyla eşleşmişti.

   
 2. Galatasaray'ımızın galip geleceği karşılaşma.

  Avrupa bizim işimiz!

   
 3. 0-0 berabere bitecek maçtır. Mutlak favorinin Madrid olduğunu hatırlarsak, Galatasaray açısından başarılı bir sonuçtur. Aynı zamanda bu sonuç ikinci turun kapısını aralar.

   
 4. gs'nin ev sahibi olmanın avantajını iyi kullanıp en az 2 fark yiyeceği karşılaşma.atletico gs'nin içinden geçer.göz var izan var.

   
 5. İddaa oynasam banko 2 diyecegim mactir.

  Gönlümden gecen farkli bir atletico madrid galibiyetidir.

  Not:tabi ki fenerliyim..

   
 6. cimbom erken bir gol yerse farka gidecek maçtır. yemezse tek farkla kurtarabilir, bekleyip görelim.

   
 7. tamam evimize geldiler de bu kadar misafirperver olmaya gerek yoktu 2-0 ile yolladık. Teknik direktör hamza hamzaoğlu'nun iki hatası (ilki umut bulut ısrarı ikincisi yasini harcaması) neticesinde ilk yarıyı yanlış tercihlerle 2 farkla kurtardığına sevinilecek, saç baş yoldurAn bir maç. Eskiden işler kötü gidince soyunma odasında Fatih Terim fırça atar düzeltir diye umut ederdik şimdi oda kalmadı, asıl suçlu varsa dursun özbek ve diğer yöneticilerdir.

   
 8. tamam evimize geldiler de bu kadar misafirperver olmaya gerek yoktu 2-0 ile yolladık. Teknik direktör hamza hamzaoğlu'nun iki hatası (ilki umut bulut ısrarı ikincisi yasini harcaması) neticesinde ilk yarıyı yanlış tercihlerle 2 farkla kurtardığına sevinilecek, saç baş yoldurAn bir maç. Eskiden işler kötü gidince soyunma odasında Fatih Terim fırça atar düzeltir diye umut ederdik şimdi oda kalmadı, asıl suçlu varsa dursun özbek ve diğer yöneticilerdir.

   
 9. üzerinden tee kaç sene geçmiş maç. bir zamanlar Galatasaray şampiyonlar liginde oynarken.. teknik direktör hamza iken..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.