1 2 3 4 5 6 7 8

Memurlar net sözlüğün Ekşi Sözlüğe dönüşmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Ekşi sözlükte başlık açılan konuların aynen kopyalanması ve İslam ve arap düşmanı ne kadar yazar varsa bir kısmının buraya transfer olması durumudur....

   
 2.  
  (Bkz: sözlük meydan savaşı)
 3. bi haltı beğenmeyen ateist,komünist zengin solcu tayfanın memurlar.net'in içine etme girişimidir.

   
 4. sözlüğün her üyeye açık olduğunu hesaba katınca ve ekşi sözlükteki yazarların burada yazmaya başlaması sonucu düşünülen durum.

   
 5.  
  (Bkz: bazı yazarlar yüzünden sözlüğe girmek istememek)(Bkz: bazı sözlük yazarlarının neden böyle olması)
 6. bu entry'İ girdikten belki 15 yıl sonra, seküler yazarların çoğunluğu ele geçirip aktüel konularda daha cesurca yazılar yazdıktan sonra gerçekleşebilecek dönüşümdür.türkiye'nin ilk sözlüğü ekşi sözlüğe benzemek bence yalnız bu sözlük için değil bütün sözlükler için şereftir.onun için daha özgür başlıklar ve kaliteli yazar alımı ile belki 15 yıl sonra gerçekleşebilecek ya da hiç bir zaman gerçekleşmeyecek dönüşümdür.

  not:ekşi sözlük yazarıyım

   
 7. keşke dönüşse dedirten durum

   
 8. Kimse bahsetmemiş ama asla ihtiyaç duyulmayan değişmedir. BUrun kıvıranlar, dalga geçenler olsa da memurlar.net sözlüğün özgün yapısı kendine her türlü yeter, benzemeye gerek yok.

   
 9. yok ya ne zaman benzedi diye karşılık bulacak dönüşüm iddiasıdır.

  üyeleri gelmiş olabilir ama konuları hani nerede. bel altı başlıklar, küfürlü başlıklar, hakaret dolu başlıklar, yatak odası konuları vs.. uzayıp gider örnekler ama hala bu dediklerim yok o zaman biz hala tekiz.

  birilerine benzemek için varsa bu sözlük olmasın daha iyi, önemli olan kendin olabilmek ve fark yaratabilmek.

   
 10. Ateistliğin ve koministliğin ortaya çıkış amacının zaten insanları ayrıştırmak olduğu, fakat bazı sözlükler vasıtasıyla topluma mübah gösterilmeye çalışılan ahlaksızlığın insanlığın sonunu getireceğinin düşünüldüğü tepkinin farklı fikire değil zararlı fikire gösterildiği durumdur...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.