1 2 3 4 5 6 7 8

baba sevgisi eksik çocuklar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. babaları genç yaşta ölen ve baba sevgisinden eksik kalan çocuklardır.

   
 2. tek kanatları biraz kırık ve mahzun olan çocuklardır.

   
 3. bu başlığa bakıp bakıp dakikalardır yazamadım.

  çocukları o kadar derinden etkiliyor ki bu sevgi yoksunluğu , büyüdükten sonra da hala bu sevgi yoksunluğundan kaynaklı bazı hatalar yapılabilir. bunun arayışı içerisinde olur sevgi arar, kucaklayış arar, merhamet arar, aşk arar..

  bunların hepsi ile birbiri ile bağlantısı çok büyüktür.

   
 4. heinrich böll'ün

  "babasız evler" romanını akla getiren başlık.

   
 5. Özgüveni eksik çocuklardır. Bence bir çocukta özgüveni en çok baba sevgisi sağlıyor. Anne tek başına yeterli olmuyor, her ikisinin de rolü ayrı

   
 6. geleceğin sevgi göstermeyen anaları babaları

   
 7. ..

  Açılmaması gereken konu başlığı..

  ..

  "Güven"le başını koyacak bir diz arayan kesim.. Kırgın,hassas.. Evet, yazıldığı gibi eksik..

   
 8. Düştüklerinde tek başlarına kalkan, kimseye ihtiyacı olmayan çocuklar... Güçlü olmanın verdiği yükün altında en çok ezilenlerdir. Ve onlar, bu hayatı en çok kendilerine dert edinenlerdir aslında.

   
 9. kişinin çocukluğunda, kişinin babasının mesleği esnaflıksa, kişi babasının yüzünü sadece akşam sekiz ile dokuz arasında görebiliyorsa, bu zaman aralığında adamın çok ağır çalışmaktan dolayı zaten imanı gevremişse çocuğun baba sevgisi eksik kalmış olabilir mecburen. yani mecburen... sonra kişi büyür, kocaman olur. çocuk gibi sevilecek zamanı geçmiştir, baba emekli olur bir ihtimal, sigortası yattıysa düzenli tabi... sonra bu sevgi tamamlanmaya çalışılabilir.

  bu çocuk gelecekte babasına benzemez bence, kendi durumundan ders çıkarabilirse ve işten güçten fırsat bulursa, en önemlisi de hayat müsaade ederse iyi bir baba olabilir.

   
 10. Erken büyüyen çocuklardır.Hayata erken atılan ve kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenen,kendi işlerini kendileri yapmaya çalışan,erkeklere hemen güvenmeyen,hayatı sorgulayan çocuklardır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam