1 2 3 4 5 6 7 8

Özgün Değirmentepe

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

36 entry 61 konu hiç puanı yok
22.01.2016 09:40 son işlem tarihi takip etme takip et

beş kardeş

Leyla ve Mecnun, Ben de Özledim ve Behzat Ç gibi kaliteli projelerde başarılar elde eden tiyatroculardan kurulu dev kadrosu ve efsane yönetmeni ile uzun yıllar süreceğini umduğumuz açılış sezonu için Kanal D ile anlaşan televizyon dizisi.

(Bkz: beş kardeş)(Bkz: beş kardeş)(Bkz: beş kardeş)
13.02.2015 13:11
 1. delgeç

  spoiler

  Ofis masalarinin olmazsa olmazi

   
  (Bkz: zımba)
 2. oje

  Tirnak boyasidir ama araclarin boylarinin ciktigi yerleri kapatmak icin de kullanilir ayrica bir seferinde beni sinir eden plastik bir zemini akrilik ve yagli boya ile boyamayi deneyip sonuc alamadiktan sonra en sonunda oje ile denedim ve super sonuc aldim.

   
 3. Maaşa zam beklerken zam gelmemesi

  Çok zalım bir durumdur, buna göre işlerini ayarlarsın ama olmaz. Bu gibi durumlarda personel önceden haberdar edilmelidir. Yoksa maazallah sıkıntıdır, dramdır

   
 4. Mr Freeze

  80 li yıllarda çekilen Batman serisinde, Batman' i canlandıran Michael Keaton' ın karşısında rol alan Arnold Shwarzaneger' in hayat verdiği karakterdir.

   
 5. Kulpsuz su bardağında ikram edilen çayı flüt çalar gibi içmek

  Misafirlikte maruz kalınır, ayıp olmasın diye fazla sıcağa maruz kalan parmaklar (baş parmak hariç) değiştirilerek içilir. Belli bir süreden sonra parmaklar sıcaktan uyuşup iptal olurlar ve bir miktar soğuyana kadar bekletilirler. Fazla hızlı içilmemesi tavsiye edilir yoksa yenisi doldurulur