1 2 3 4 5 6 7 8

Entry düzenleme

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sözlük için gelen yoğun isteklerden biri olan,

  "entry paylaştıktan sonra yanlış yazdığımı farkettiğimde hemen düzenlemek istiyorum, ekleme yapmak istemiyorum" önerileri değerlendirilmiş olup

  21.01.2015 tarihi itibari ile entry gönderdikten sonra 3 dakika içerisinde düzenleme yapmayı tüm sözlük kullanıcıları (çaylak üyelerimiz hariç) için aktif edilmiştir.

  Bunun haricinde entry devamına ekleme yapma seçeneği de kullanılarak eski tip düzenlemeler de yapılabilmektedir.

   
 2. yazılan bir entrydeki yanlışı görünce koştur koştur 3 dakikalık süreye yakalanmadan yapılmaua çalışılan eylem.

   
 3. 3 dakika süresinin arttırılması hatta bir zaman sınırlaması getirilmeden yapılabilmesi mümkün olması talep edilen uygulama.

   
 4. İşin gücün arasında cümleyi toparlayıp yazayım derken klavyenin azizliğine uğramaktan mütevellit tuhaf bir dil ortaya cıkaran sözlük sakininin, zaten 373636 saat sonra onaylanan çaylak entrysini okuyup, aa ben bunu düzelteyim büyük saçmalamışım demesi üzerine, ekranda beliren o kocaman yazar olmadan entry düzeltemezsiniz içerikli ötekileştirilmesi, çaylak oldugunu hatırlama ve kapanış.. içe dogru bir kapanış.

   
 5. Zamanin 3 değil 5 veya 10 dakika ile 2 veya 3 değişim hakkının ardından sınırlama olması gerekirken gerekli düzeltme yapıldıktan sonra tekrar tekrar geriye dönüş imkanının olmamasını tasvip ettiğim düzeltme yöntemi.

  Her okuduğumda orasını burasını düzenlemekten hiç bi zaman bu olmuş kararı alamayacağım için dokunulmazlığın bi noktada gerekli olduğu işlem.

   
 6. 3 dakika sınırlamasının tamamen kaldırılması gereken uygulama. ben 99 yılında girdiğim entry'i 2018 yılında düzenleyebiliyorum diğer sözlüklerde. ama buraya gelince 3 dakika veriyor. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu arkadaş. onu geçtim forumlarda düzenleme seçeneği hiç verilmiyor. bir forumda mesaj düzenleme seçeneği nasıl olmaz? yıl oldu 2018. silme olayı zaten hiç yok. herhalde sözlük içinde ''buna şükredin forumda hiç yok, burada sınırlı olsa da var, onu da kaldırırız hiç düzenleyemezsiniz'' demeye getiren bir zihniyet hakim. orta çağ meraklısı sanırım bu sitenin sahibi arkadaş. düzenlemeden nefret ediyor. hayatı düzenlemeden ciddi etkilenmiş düzenleme seçeneği vermiyor verirse de ben ne dersem o işine gelirse mantığıyla iş yapıyor. tam cinnetlik mevzu bu konuda öfkem hiç bitmeyecek ettiğinizi bulun inşallah dediğimdir.

   
 7. Site yazılımcılarını aşan konu. Onlara şikayet ver entry silsinler.

   
 8. Neden üç dakika diye düşündüğüm düzenlemedir.

  Üç gün sonra gelip düzeltmek istiyorum ben.(gülücük)

   
 9. Entry girişinde yaptığımız yanlışlıklar ve yeni eklemeler yapmak istediğimiz zaman kullandığımız düzenleme.

  Yalnız süre konusunda sıkıntı çekiyoruz, çok kısa. Bu süre biraz uzatılsa çok güzel olacak.

   
 10. 3 dk ile sınırlı olan düzenlemedir

  bu süre içerisinde düzelttin düzelttin yoksa hakkın bitti

  bu süreyi sıkı bir pazarlıkla 10 veya 15 dk ya çekebilirmiyiz diye düşünmedim değil, hemen sendika başkanlarını pazarlık masasına çağıralım durun

  gerçi başkanlara kaldıysa bu sürede kalkar ama neyse (tebessüm)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam