1 2 3 4 5 6 7 8

Mrs Bahar

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

5,597 entry 883 konu hiç puanı yok
11.03.2016 22:28 son işlem tarihi takip etme takip et

bu benim işim değil diyen kişi

zamanının cogunu işine konsantre olmaya değil de kaytarmaya ayıran kişinin sık sık vatandaşa sarfettiği cümledir. bu senin işin değilse peki kimin işi? şeklindeki bir çıkış yapmaya ise herkes cesaret edemez o anda.

18.04.2015 02:29
 1. derdin ne senin söylemi

  tartışmaya ramak kalınan anlarda,alttan almaya karar veren kişinin muhatabını yumuşatmak ve konuşarak anlaşmak adına sorduğu soru.bu soruyla ortam yumuşayacak ,sorunun ne olduğunu diyalog kurularak halledilecektir.

   
 2. okulun camlarını kırmak

  kırma eylemini gerçekleşirdikten sonra tırsmaya ve çamura yatıp "örtmenimm o yaptı "diyerek suçu üzerinden atmaya neden olan mazaratlık hali.okul müdürünün kişiliği,ruh hali ve elinin ağırlığına göre sonucu değişecek,velilere intikal edecektir.

   
 3. tinker bell

  tinker bells tinker bellss tinker olll dı veyyy şarkısını akla getiren kelime.yoksa o jingil bens miydi.yıllardır o kısmı tinker bells diye söyleyecek kadar da yani saf değ... ( yılbaşı şarkısının tam metni...google de ara)

   
 4. rahmi bey

  müge anlı'nın hazırlayıp sunduğu tatlı sert programından tanıdığımız avukat amca(rahmi bey hitabı kemikleşmiştir).tam ismi ne diye arattığımda Hüseyin rahmi Özkan olduğunu öğrendiğim kişidir kendisi.bazen duygularına engel olamayıp celallenmeleri ve müge anlı ile atışmaları ile akla gelir.

   
 5. gözlerinde kaybolmak

  ardından kayıp aranıyor ilanı verilmeyecek durum.iletişimde özellikle de duygusal iletişimde gözler en etkili araçtır.konuşmadan anlaşmanın,bakışlarla konuşmanın ve kalbin akmasına mani olamamanın sonucu olan teslimiyettir.