1 2 3 4 5 6 7 8

EntelektüelTürk

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

483 entry 172 konu hiç puanı yok
20.02.2018 18:07 son işlem tarihi takip etme takip et

23 AB ülkesinin prematüre ordusu

Hepsi birleşse, bir Kahraman Türk Ordusu olamayacak; gerçekleştirilmesi bile kuşkulu, paralı ve ruhsuz sözde ortak ordu planlamasıdır...

23.11.2017 19:50
 1. düşünsel ve çok basit kedi fare oyunu taktiği

  geçenlerde denedim, çok zevkli! inanın; zekanızın kıvraklığı, aklınızın muhakeme yetisi ve epistemolojik kapasiteniz yeterse, "akıl akıldan üstündür" düsturunu ve alçakgönüllülüğünü bilmeyen ve bu bağlamda, maalesef kendini bir şey sanan boş beleş Narsist bazıları için iyi ve bilgilendirici taktiktir derim.

   
 2. ak parti mhp ittifakı yüzde 47'yi aşamıyor

  partisinde tek adamlığın en keskin örneğini veren, sürekli mağlup olup da, işi pişkinliğe veren ve istifayı bile aklından geçirmeyen, sözde solcu-demokrat, özde ise parti içi demokrasiyi işlevsizleştiren bir zatın sayıklamalarıdır.

   
 3. abd büyükelçiliğinin bulunduğu caddenin adının değişmesi

  ötekileştirdikleri insanları-halkları kışkırtarak birbirlerine düşürüp, bundan kendilerine çıkar elde etmek için her yolu mübah gören ve bu bağlamda vampirler gibi kandan beslenen makyavelist politikalarını dayatmaya çabalayan, insanlık suçlusu ve küresel emperyalizmin başat temsilcisi ahlaksız-hedonist-alçak ABD'ye verilen önemli ve ciddi bir mesaj olduğuna inandığım değişikliktir. emperyalizmin soyunu kurutma zamanı geliyor; artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dünyada. Türk milletinin tüm ihtişamıyla ve adaletiyle tarih sahnesine dimdik tekrar çıktığının göstergesidir, dediğimdir.

   
 4. ak parti mhp ittifakı yüzde 47'yi aşamıyor

  Bu tüm seçimlerin müzmin mağlubu, halen nasıl bu şekilde konuşma pişkinliği gösterebiliyor, inanın şaşıp kalıyorum dediğim durumdur.

   
 5. Hıyar gibi ortada kalmak

  colonel adamsın, dediğim başlıktır.