1 2 3 4 5 6 7 8

EntelektüelTürk

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

483 entry 172 konu hiç puanı yok
20.02.2018 18:07 son işlem tarihi takip etme takip et

sömürge aydınları

çok ayrıntıya girmeye gerek yok, kısa ve öz olarak; beynini, bedenini ve ruhunu küresel sermayeye kaptırmış, robotlaşmış, uşaklaşmış, kendi milletine yabancılaş(tırıl)mış, milletiyle-halkıyla sürekli kavgalı, milletin ortak değerleriyle sorunlu, milletini küçümseyen, küresel efendilerini ise hep yücelten, demokrasiyi ve hukuku sadece kendisi gibi düşünenlere hak sayan, diğer insanları ötekileştiren, terör sevicisi olup, bunların ağzıyla konuşan, bölücü, devletini ve milletini sürekli ve üstelik haksız yere efendilerine şikayet eden, onlardan medet uman, satılmış oldukları için madden sıkıntısı olmayan, ancak manevi olarak çok çok sıkıntıları olan, kendi milli özüne ve gücüne tamamen uzak... kendini bir şey sanan, aslında ise zavallı tatlısu aydınlarıdır.

22.11.2017 18:27
 1. ırak'ın yeniden imarı için türkiye'nin 5 milyar dolar vermesi

  uluslararası siyaseti ve diplomasiyi bilmeyenlerin hemen sazan gibi atlayacakları ve eleştiri getirecekleri, ülkemiz için olumlu ve önemli bir gelişmedir.

   
 2. Sözde solcu özde ise emperyal uşakları

  Bazı solcuların, yani özde değil de, sözde solcu olanların, solcu görünüp de emperyalizmin çanağından beslenenlerin eleştirildiği başlıktır.

   
 3. demokrasi

  Batı tarafından, kendi halkları da dahil olmak üzere, o ülkedeki halkın, kendi oyları ile önceden üst akılca belirlenmiş kişileri seçtiğini sanması algısını oluşturmaya yönelik icat edilen sistemdir. Ancak, son 15 yıldır, ülkemizde, halkımızın, vahşi küresel emperyalist üst aklın dayatmasına karşı durup, gerçekten kendi iradesi ile seçtiği yönetimin bulunması bunun ayrıksı durumudur dediğim konudur.

   
 4. Ana avrat düz gitmek

  hainleri gördükçe aklıma gelen tüm küfürleri saydırmamın deyimsel karşılığıdır.

   
 5. Sözde solcu özde ise emperyal uşakları

  Bu endemik tiplerden artık gına geldi. Millet ve halk artık bu tiplerden tiksiniyor dediğim hakikattir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam