1 2 3 4 5 6 7 8

EntelektüelTürk

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

483 entry 172 konu hiç puanı yok
20.02.2018 18:07 son işlem tarihi takip etme takip et

23 AB ülkesinin prematüre ordusu

Hepsi birleşse, bir Kahraman Türk Ordusu olamayacak; gerçekleştirilmesi bile kuşkulu, paralı ve ruhsuz sözde ortak ordu planlamasıdır...

23.11.2017 19:50
 1. orijinal

  mesela ben orijinal-özgün bir vatanseverim, taklitlerimden-öykünenlerden kaçının, dediğim başlıktır.

   
 2. Üstün zekalı insanın,düzeysiz yorumlara eğlenmesi

  yorumlarla eğlenmek denseydi, yorumlarla birlikte eğlenmek manasına da gelebileceği için, bu şekilde kullanılan başlıktır.

   
 3. Üstün zekalı insanın,düzeysiz yorumlara eğlenmesi

  Bireysel açıdan bazı kaşınan ezikleri ezmek-ki zaten bu hususta ciddi antrenmanlıyım, b durumu kanıksadım zaten ve nitekim- eğlenceli oluyor, tamam bireysel olarak eğleniyorum; ancak, geleceğimiz bakımdan derin düş kırıklığı oluşturuyor bazı sözde entel-dantellerin kendinden menkul boş beleş yorumları dolayısıyla, dediğim konudur.

   
 4. evladım akıl yaşın kaç

  bazı saplantılı-takıntılı ideolojik tiplerin basmakalıp yorumlarını gördükçe, biz entelektüellerin aklına ister istemez gelen makul ve meşru sorulardır.

   
 5. Zavallılık ve ideolojik narsistlik ilişkisi:Karaktersizlik

  fikren-aklen-ahlaken ve epistemolojik yetersizlikle malul, çoğu kez ezbercilikle eyleyen, ancak bunların farkında olmayan kimi zavallı tiplerin, özellikle de sömürge veya tatlısu aydını geçinen bazı aklı evvellerin, kendilerini her şeyi bilen! olarak kabul edip, aslında kendileri de halkın bir parçası oldukları bilincinden çok uzak şekilde, içinde yetiştikleri halkı ve belki de özlerini inkar ederek ve küçümseyerek, dezenformasyonla oluşan-gerçekliğe aykırı zırvalıklarını hakikat sanmaları obsesif-kompulsif sayrısal akıl ve ruh halleridir dediğim konudur.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam