1 2 3 4 5 6 7 8

EntelektüelTürk

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

483 entry 172 konu hiç puanı yok
20.02.2018 18:07 son işlem tarihi takip etme takip et

sömürge aydınları

çok ayrıntıya girmeye gerek yok, kısa ve öz olarak; beynini, bedenini ve ruhunu küresel sermayeye kaptırmış, robotlaşmış, uşaklaşmış, kendi milletine yabancılaş(tırıl)mış, milletiyle-halkıyla sürekli kavgalı, milletin ortak değerleriyle sorunlu, milletini küçümseyen, küresel efendilerini ise hep yücelten, demokrasiyi ve hukuku sadece kendisi gibi düşünenlere hak sayan, diğer insanları ötekileştiren, terör sevicisi olup, bunların ağzıyla konuşan, bölücü, devletini ve milletini sürekli ve üstelik haksız yere efendilerine şikayet eden, onlardan medet uman, satılmış oldukları için madden sıkıntısı olmayan, ancak manevi olarak çok çok sıkıntıları olan, kendi milli özüne ve gücüne tamamen uzak... kendini bir şey sanan, aslında ise zavallı tatlısu aydınlarıdır.

22.11.2017 18:27
 1. sözlükte konu istatistiği

  'ni yapmaya çabaladım, bu aşamada edindiğim izlenime göre; konuların neredeyse %80'e yakını popülist konular, bunların %90'ına yakın kısmı da futbol konuları ve futbol konularının en başında gelenleri de, onlarca milyon avro kazanan futbolcularla ilgili. Bu nedenle birbirlerini kıran garibanlar ise bu vahşi kapitalist sektörün etkisiz, ancak gerekli figüranı olduğu sonucuna ulaştığım konudur.

   
 2. günlük kiralanan evler

  güvenlik ve asayiş sorunlarına da neden olabilen, yasaklanması gereken anormal kiralama şeklidir.

   
 3. kılıçdaroğlu'nun elindeki belgeler

  CIA ajanlarının algı amaçlı verdiği çarpıtma belgeler olduğunu düşünüyorum...

   
 4. reza zarrab'ın itirafçı olması

  iftiracı dersek daha yerinde olurdu, şeklinde değerlendirdiğim husustur.

   
 5. atm'de işlemi uzun süren insan

  en gıcık olduğum ve bu kadar da beceriksiz olunamaz dediğim tiplerdir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam