1 2 3 4 5 6 7 8

EntelektüelTürk

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

483 entry 172 konu hiç puanı yok
20.02.2018 18:07 son işlem tarihi takip etme takip et

Üstün zekalı insanın,düzeysiz yorumlara eğlenmesi

yorumlarla eğlenmek denseydi, yorumlarla birlikte eğlenmek manasına da gelebileceği için, bu şekilde kullanılan başlıktır.

20.02.2018 13:59
 1. Sözde pejoratif takılanlar ve kendileri gülünç olanlar

  bazı kendinden menkul entel-dantellerin yeni öğrendikleri kavramlarla fikirsel düş kırıklığına duçar olma durumlarına ilişkin konudur. (acayip sırıtıyorum)

   
 2. Sözde pejoratif takılanlar ve kendileri gülünç olanlar

  colonel'in sayemde bir kavramı daha öğrendiği konudur. Bu bağlamda, Bende daha öğretilecek ne kavramlar var dediğim husustur.

   
 3. cumhur ittifakı

  Her iki Reis'in çok çok önemli birlik mesajı ve milli ve yerli ittifakın hukuksal müjdesidir. Allah yollarını ve yolumuzu açık etsin dediğim önemli bir gelişmedir. Bu binyıl inşallah Türk Müslüman devri ve ahlaksız küresel emperyalizmin yenildiği binyıl olacaktır.

   
 4. Sözde pejoratif takılanlar ve kendileri gülünç olanlar

  bazı ideolojik takıntılıların, kendi görüşlerine aykırı bazı görüşlerin derinliğini fark edemeyecek kadar kapasitesiz olmalarına karşın, aksi görüşleri savunanları sözde küçümseme sayrısal yorumlarda bulunmaları nedeniyle ve hakikati bilenler bağlamında, aslında kendilerinin komik durumuna düştüklerinin ayırdında olmamaları alçaltıcı olgusudur.

   
 5. sözde okumuş cahiller

  bu tiplerle uğraşmak ve bu tiplere hakikati ve maddi gerçekliği anlatabilmek çok zordur ve neredeyse olanaksızdır dediğim meşum durumdur.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam