1 2 3 4 5 6 7 8

Üstün zekalı insanın,düzeysiz yorumlara eğlenmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bireysel açıdan bazı kaşınan ezikleri ezmek-ki zaten bu hususta ciddi antrenmanlıyım, b durumu kanıksadım zaten ve nitekim- eğlenceli oluyor, tamam bireysel olarak eğleniyorum; ancak, geleceğimiz bakımdan derin düş kırıklığı oluşturuyor bazı sözde entel-dantellerin kendinden menkul boş beleş yorumları dolayısıyla, dediğim konudur.

   
 2. Daha doğru düzgün cümle kuramayan birinin kendini entel olarak tanımlaması ne kadar da komik ve acınası bir durumdur, dediğimdir.

  ?Düzeysiz yorumlara? eğlenilmez zira. ?Yorumlarla? eğlenilir. (Misal ben) basit bir harf hatası da değil. Çünkü ilk değil.

  Ama eğlence konusuna cidden katılıyorum. Deşmeye bile gerek kalmadan, sadece yüzeysel geçişlerle sağlı sollu tokatlamanın zevki paha biçilemez. (Sırıtma)

  Anlıyorum fakat. Bu kibir, bu çok bilmiş görünüp teneke misali tın tın ses çıkarmak, bu kabız cümleler çaresizliğin dışavurumu bir nevi. Kendi kendine gelin güvey olup da ?entelektüel? kalibresine bu kadar zıt hareket edemez bir insan. Yazık diyorum ve geçiyorum.

  Başka bir başlıkta görüşmek üzere. (Kıps)

   
 3. yorumlara değil de yorumlarla şeklinde açılsa daha doğru olacak başlık.

   
 4. yorumlarla eğlenmek denseydi, yorumlarla birlikte eğlenmek manasına da gelebileceği için, bu şekilde kullanılan başlıktır.

   
 5. bir, düzeysiz yorumlarla eğlenen insanın, üstün zekalı çıkması kadar şaşırtıcı olmayan durumdur.

   
 6. zavallı kriterlerine göre düzey belirlemeye çalışan üstün zekalı insan

   
 7. düzeysiz yorumlarda kimsenin eğlenmeyeceği gerçeğini ve bu saçma başlığı alıp cehennemin bir ucuna gitmesi gerektiğini düşündüğümüz başlık sahibinin açtıgı saçma konu

   
 8. eğlenmesini bilmeyen gereksiz zekalıların pardon üstün zekalıların eğlence anlayışıdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam