1 2 3 4 5 6 7 8

Halet-i Ruhiye

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

239 entry 8 konu hiç puanı yok
17.03.2018 21:12 son işlem tarihi takip etme takip et

sahiplenmek

talep eden kişinin kişilik sorunları olduğunu düşündüğüm faaliyettir. kadın veya erkeğin böyle bir talebi varsa ardında psikolojik bir durum olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum. bir kadının bir erkek tarafından sahiplenmek istemesinin sebebini anlamıyorum. bir erkeğin böyle bir talebi olsa gülerim.

15.03.2018 11:59
 1. reklam virüsü

  Televizyondan zihnime giren virüstür. Siz neden bahsediyorsunu bilmiyorum ama şu anda benim beynimdeki virüs şu şekilde konuşuyor. Bifteklik etten kasap dönerrrrrr hamburger çocukları da severrrr kasssaaappp dönerrrrrr

   
 2. futbolun güzel anları

  Bitiş düdüğünün çaldığı andır. Gülücük

   
 3. atv'deki dizinin oyuncularının rakıyı sofradan saklaması

  Atv ve türevlerini izleyen herkesin gözlerini ve kulaklarını dünyaya kapamasıyla aynıdır. Gören bir göz ve duyan vir kulak vardır , fakat alıglayan beyin.. fatal error.

   
 4. meteliğe kurşun atmak

  Dün itibariyle memurların kurtulduğu ama bugün itibariyle de yeniden başladıgı durum.

   
 5. Nispetizm

  Son zamanların trend uygulamalarını kullanan yurdum insanının, eskiden eltisine görümcesine bacanagına masum meydan okumalarının hastalıklı bir şekilde evrilmesi sonucu ortaya cıkan akımdır. Şöyle ki; artık tatiller nispet için organize edilmekte, kitapları yanına konan bir fincan kahve ile daha kültürlü insan olmanızı sağlamakta, evde birbirini yiyen karı kocalar sahte gülücüklerle objektiflere safiye ve faik pozları vermektedirler. Babyshower lar, bekarlıga vedalar, diş bugdayları, after partyler... hepsi birilerine nispet yapmak için yapılan birbirinden gösterişli doğumgünü partileri.. aman düşman sevinmesin diyip kendine yalan bir dünya yaratan ve dolayısıyla dış dünyadan haberi olmadan sizinle aynı haklara sahip olan bu insanlar tanıdık geldi mi. İşte bunlar hep nispetizm

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam