1 2 3 4 5 6 7 8

atv'deki dizinin oyuncularının rakıyı sofradan saklaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin oyuncularının bir yemek esnasında çektirdikleri ve masada buzun,mezenin, şalgamın olduğu ortamda rakının olmaması durumudur.

   
 2. Atv ve türevlerini izleyen herkesin gözlerini ve kulaklarını dünyaya kapamasıyla aynıdır. Gören bir göz ve duyan vir kulak vardır , fakat alıglayan beyin.. fatal error.

   
 3. bu özel yayım kurumunun politikası bu ise, siz de halk tv'nin reklam arası yanlı yayımlarını izleyin, kimse kimseyi zorla bir şeye ikna edemez ve zorlayamaz, asıl demokrasi çok seslilik ve çoğulculuk gerektirir; illa herkes içki masalarını ve vıcık vıcık olan sohbetlerini yayımlamak zorunda mı, beğenmezseniz başka kanala geçersiniz, dediğim gereksiz ve boş konudur. Not: Bu arada, şunu da belirteyim ki; ben de içerim, hem de iyi içerim

   
 4. oyuncuların yayınlanan kanalın genel bakış açısına uygun gözüktürülmek için yaptıkları hareket. oyuncuların kendi fikirlerinin kanala uygun olması elzem değil.

   
 5. İkiyüzlü ahlak.

  Aksine masanin ortasina koyacaksin, şerefine tayyip diye kadehi kaldiracaksin. Yapamiyosan da icmeyeceksin. Raki bu, hakkini vereceksin.

   
 6. yanlış yapılan hareket. diğer fotoğraflarda var ama bunda yok. ya hep ya hiç prensibi uygulanmalı, yakışmadı dediğimdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam