1 2 3 4 5 6 7 8

reklam virüsü

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bilgisayara bulaşınca bütün antivürüslere antrenman yaptıran pc 'nin çöpe atılmasıyla sonuçlanabilir durum

   
 2. internette dolaşırken açtığın her sayfada karşına çıkan reklamlardan bulaşan virüstür. genellikle bilgisayarın yavaşlamasını sağlar ve kullanılmasını engeller. kolay kolay kurtulamadığın bir illettir, düşman başına...

   
 3. Firmaların, kendileri satmak yerine programların içine yerleştirerek reklam yapmalarını sağlayan yazılımlardır. Bu tür yazılımları temizlemek için kullanılan araçlarla temizlenmesi mümkündür.

   
 4. chrome kullananlar için önerim gelişmiş ayarlardan ayarları sıfırlama işlemini yapmaktır, böylelikle gidiyorlar ama 3 gün sonra gene geliyorlar, biz ne yapıyoruz peki bu durumda, tabi ki gene aynı işlemi.

   
 5. Bilgisayarımızı resmen ele geçiren kapatmak isterken daha çok açılan ve sinir krizlerine girmemize neden olabilecek virüstür.

   
 6. adblock kullanılmasını tavsiye ettiğimiz konudur.

   
  (Bkz: Adblock plus)(Bkz: adblock)
 7. Televizyondan zihnime giren virüstür. Siz neden bahsediyorsunu bilmiyorum ama şu anda benim beynimdeki virüs şu şekilde konuşuyor. Bifteklik etten kasap dönerrrrrr hamburger çocukları da severrrr kasssaaappp dönerrrrrr

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam