1 2 3 4 5 6 7 8

Halet-i Ruhiye

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

239 entry 8 konu hiç puanı yok
17.03.2018 21:12 son işlem tarihi takip etme takip et

futbolun güzel anları

Bitiş düdüğünün çaldığı andır. Gülücük

16.03.2018 18:47
 1. miray

  Çok sevdiğim bi isimdir. Güneş gibi ay gibi parlayan anlamına gelir.

   
 2. halet-i ruhiye

  Adına yazılan güzel sözler için entry sahipleri yazarlarımıza teşekkürü bir borç bilen yazar. Borçlu kalmayı sevmez. (Asil olmak)

   
 3. kanki

  Yakın arkadaşıma kullanmak istemeyecegim kadar itici gelen bir kelimedir. Kan kardeş i kanka olarak kısaltıldıgını ifade eden güruh tarafından kan kirdiş olarak yumuşatılmış olabileceğini kabul etmek istemediğimdir. Kanka da aynı iticiliktedir. Tıpkı birbirine tatlım, canım diyen insanların iticiliği gibi hissettirir.

   
 4. sırta kupa çekilmesi

  Bir defa üniversitede bir arkadasımın, bak cok iyi gecelek diyip, bana uyguladıgı, bir hafta sırtında işkence görmüşcesine izlerini taşıdıgım, üstelik sırtımdaki o ulvi ders calısma agrısının geçmesine rahmen, morluklarının agrılarının geçmediği izler bırakan, şifa görünümlü işkence metodu. Tevekkeli değil kızla aynı çocuktan hoşlanıyormuşuz.

   
 5. haydut

  Kabına sıgmayan, yaramaz cocuklar ya da yetişkinler için de kullanılan kelime. Seni ısırırım hayduta bak yaa , ya da, serseri bu ne tatlılık gibi , kötü kelimelerin sevgi sözcüğü olarak kullananlarca kullanmasını yadırgamamak gerekir.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam