1 2 3 4 5 6 7 8

Halet-i Ruhiye

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

239 entry 8 konu hiç puanı yok
17.03.2018 21:12 son işlem tarihi takip etme takip et

çiçek böcek fotoğrafı çekmek

Televizyonların Whatsapp ihbar hattı diye birşey cıkarmasından mütevellit insanların sürekli etraflarında tartışan birilerini çekmesinden iyi dediğim çekimdir. Ağız tadıyla bir park kavgası edemez olduk, nereye baksak sinsi bir objektif. Bir insan bugün de anahabere cıkmadık diye şükreder mi

16.03.2018 18:30
 1. çiftlikbank'ın dombilisi

  tipi bozuk olunca dolandırılmanın şanına yakışmadığını düşünenler tarafından eleştrilen insandır. ekose ceketli uzun boylu insanların önderliğinde takım elbiseliler ve tipi düzgünler tarafından dolandırılmanın tadını vermediyse demek.

   
 2. damar şarkılar

  benim için 'neden saçların beyazlamış arkadaş' tır.

   
 3. termal otel

  kış tatili için tercih etmek istediğim, fakat gittiğim sene metrekareye 90 tane yaşlının düştüğü ve bir süre sonra konunun eşim tarafından 'ben yaşlıkta altıma kaçırırsam bana bakar mısın' a getirildiği otel çeşidi.

   
 4. Sık sık evdeki eşyaların yerini değiştirmek

  çoğu kadın gibi benim de ruhsal dengesizlikler yaşadığım zamanlarda sık yaptığım faaliyettir.

  çalışma masam için de geçelidir. bazen hayatımdaki insanlar için de geçerli olsun istiyorum ama eşya olmadıkları için değiştirdiğim yerde kımıl kımıl kımıldaşıp eski yerlerine dönüyorlar.

   
 5. zeytin yağı

  Başlık açan tarafından neden ayrı yazıldıgını anlamadıgım yağ çeşidi.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam