1 2 3 4 5 6 7 8

Halet-i Ruhiye

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

239 entry 8 konu hiç puanı yok
17.03.2018 21:12 son işlem tarihi takip etme takip et

sahiplenmek

talep eden kişinin kişilik sorunları olduğunu düşündüğüm faaliyettir. kadın veya erkeğin böyle bir talebi varsa ardında psikolojik bir durum olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum. bir kadının bir erkek tarafından sahiplenmek istemesinin sebebini anlamıyorum. bir erkeğin böyle bir talebi olsa gülerim.

15.03.2018 11:59
 1. uyandıktan sonraki ilk 10 dakika

  Aksam uyumadan önce kafama taktıgım problemin en kötü ihtmallerle bezenmiş halini gözümün önüne getirdiğim zaman dilimi. Problemlere , nerede kalmıştık dediğim o 10 dakika.

   
 2. Lord of the flies

  Tatar çölü kitabının hayatımdaki yerinden mütevellit dikkatmi çeken ismi evrilmiş yazar. İletilerini samimi buldugum, çaylaklığının sona ermesini dilediğim yazarımız. Severim.

   
 3. pal nostalji

  En sevdiğim radyo kanalı. Şu anda da dinledğim.

   
 4. onunda sana selamı var

  Milli bir yalandır. Selamı olanın selam gönderdiği iddia edilen kişiyle husumeti bile olsa o yalan söylenir.

   
 5. her yere aynı hediyeden götürmek

  Kadınlar için borcam dan ibaret olan faaliyettir. Yuvarlak, kare,dikdörtgen.. envai çeşidi alınır, evde bulundurulur, işlevsel bir hediyedir. İçinde kek yapılır, börek yapılır, yemek yapılır, sunum yapılır. Bir çift el havlusu ile yarışır

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam